Gönderen Konu: 112 OPERATOR-CODEX  (Okunma sayısı 428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
112 OPERATOR-CODEX
« : 24 Nisan 2020, 02:09:21 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 1.67 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1+
Processor: 2 Ghz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT 650
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: 2.6 Ghz, multi-core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

112 Operatör, dünyanın herhangi bir şehrinde acil durum servislerini yönetmenizi sağlar! Hava, trafik veya değişen mevsimlerin neden olduğu birimleri gönderir, çağrı alır ve durumlarla karşılaşır. Şehrin ayaklanmalar, organize suçlar, terörist saldırılar, felaketler, doğal afetler ve daha fazlası gibi artan olaylarda hayatta kalmasına yardım edin!
TEHLİKE YÜKSELDİ
Her zamankinden daha büyük bir ölçekte yardım. Ödüllü 911 Operatörün devamı, tek bir mahallenin bakımından dünyanın en büyük metropollerindeki birkaç operatörün çalışmalarını koordine etmeye kadar, tamamen farklı seviyelerde hareket etmenizi sağlar. Tam 3B görselleştirme, birimlerinizin eylemlerinin iç görünümünü verir. Bölgeler, belediyeler ve dünyanın dört bir yanından on binlerce gerçek şehir gibi 100.000'den fazla alan arasından seçim yapın.

TÜM BİRİMLERE: BİR FıRTıNA GELİYOR…
Otantik, geçmiş verilere dayanan dinamik hava koşullarıyla yüzleşin. Gündüz veya gece geldiğinde, trafik arttıkça ve mevsimler geçtikçe olayların değiştiğini izleyin. Felaketlere ve doğal afetlere yol açabilecek aşırı koşullara dikkat edin. Haritaya yayılan büyük yangınları evcilleştirmeye çalışın. Hava sadece sizin probleminiz değil - terörist saldırılarla ve çete savaşlarıyla uğraşırken dikkatli olun.
112, ACİL DURUMUNUZ NEDİR?
Çeşitli durumlarda acil durum servislerinin yardımına ihtiyaç duyan kişilerden çağrı alın. Hattın öbür tarafında kimin olduğunu asla bilemezsiniz - korkutucu bir cinayet hikayesi duyabilirsiniz, belki birisine CPR yapma talimatı vermeniz veya sinir bozucu bir şaka yapanla karşılaşırken sinirlerinizi korumanız gerekebilir.

BENİM İŞİM, MA’AM…
Tamamen yeni Kariyer modunda Avrupa şehirlerinden birini seçin ve bir operatörün kariyer basamaklarının en üstüne çıkıp çıkamayacağınızı öğrenin. Süpervizörlerinizin komutlarını izleyin ve sorumlu olduğunuz veya yardımınıza ihtiyaç duyan kişileri etkileyen eylemlerinizi görün. Bazen hatalarınızı sadece sevindirici bir e-posta izler, bazen kendi hayatınızı etkiler.
Ayrıca, dünyanın herhangi bir şehrinde özel senaryolar oynayabilir veya Ücretsiz Oyun modunda kendi kurallarınızı yapabilirsiniz.

YEDEK İHTİYACIMIZ VAR!
Teknolojik olarak gelişmiş ekipman ve araçları kullanarak en iyi uzmanlara komuta edin. Ne kullanacağınıza karar verin - bir SWAT ekibi, Arama Kurtarma helikopteri veya belki de isyan teçhizatı? Üniteleriniz sahneye geldiğinde, size durumun tam görüntüsünü veren taktik görünümde komut verin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal