Gönderen Konu: AGE OF EMPIRES II DEFINITIVE EDITION LORDS OF THE WEST MULTI14-ELAMIGOS  (Okunma sayısı 336 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili GörüntüleTür       : Strategy
Platform: PC
Boyut    : 25.7 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64×2 5600+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 420 or ATI™ Radeon™ HD 6850 or Intel® HD Graphics 4000 or better with 2 GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 30 GB available space
Additional Notes ↓ : 2GB of video memory + 4GB of system memory required
Recommended:

OS: Windows 10 64bit
Processor: 2.4 Ghz i5 or greater or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia® GTX 650 or AMD HD 5850 or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 30 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Age of Empires II: Definitive Edition'ın ilk yeni resmi genişletmesi olan Lords of the West'e hoş geldiniz. Arkadaşlarınıza iki ek medeniyetin yanı sıra yeni birimler ve teknolojilerle meydan okuyun. Batı Avrupa ve Akdeniz'de üç yeni seferle savaşın, muhaliflerinizi saf askeri güç ve diplomatik cesaretle veya ezici ekonomik ve kültürel güçle boyun eğdirin!

2 Yeni Medeniyet

Burgundyalılar - Ekonomik güç, kültürel başarı ve gelişmiş askeri teknoloji ve taktiklerin kullanımıyla Batı Avrupa harikasına sadece bir düklükten yükselin. Benzersiz Burgonya birimi, savaşa girerken güçlü bir şok saldırısı kullanan bir süvari birimi olan Coustillier'dir.

Sicilyalılar - Orta Çağ Avrupa'sının en imrenilen krallıklarından birini inşa ederken, Akdeniz'in kavşak noktalarının çeşitli kültürlerini ve savaş ruhunu deneyimleyin. Sicilya'nın benzersiz birimi, zorlu Donjon'u inşa edebilen dayanıklı bir piyade birimi olan Serjeant'tır.

3 Yeni, Tamamen Seslendirilmiş Kampanya

Edward Longshanks - Acı bir asi baron rehinesi olan Edward Longshanks, doğuştan gelen hakkını geri almaya ve paramparça bir İngiltere'yi benzeri görülmemiş yüksek prestij ve metanetlere götürmeye yemin eder. Kurnaz bir komutan ve kurnaz bir politikacı, acımasız yöntemleri etkili ama ahlak dışı. Güç ve zafere olan susuzluğu onu İngiltere, Galler, İskoçya ve hatta Haçlı Seferi'ne götürürken onu takip edin! Bu kampanyada, İngilizler olarak oynayacaksınız.

Batının Büyük Dükleri - Burgundy dükleri onlarca yıldır, kurnazlıklarını, askeri hünerlerini ve muazzam servetlerini kullanarak çılgın Fransız kralının kontrolü üzerinde kanlı bir mücadeleye karıştılar. Bununla birlikte, döktükleri kan kendi kanlarıyla ödendikçe, kendi krallıklarını yaratmayı hedefledikleri için odak noktaları giderek kuzeye doğru döner. Bu kampanyada Burgundyalılar olarak oynayacaksınız.

Hautevilles - Robert de Hauteville, 1047 CE'de küçük bir soyguncu çetesiyle Normandiya'dan ayrıldı. Yüzyıl içinde ailesinin üyeleri İtalya'da dük, Kutsal Topraklar'da prens ve hatta Sicilya kralları oldu. Üç kültürü Avrupa'nın en hoşgörülü ve sofistike krallığında birleştiren bu cesur Norman maceracılarına katılın. Bu kampanyada Sicilyalılar olarak oynayacaksınız.

https://privacy.microsoft.com/privacystatement
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal