Gönderen Konu: ARK SURVIVAL EVOLVED CRYSTAL ISLES-CODEX  (Okunma sayısı 273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
ARK SURVIVAL EVOLVED CRYSTAL ISLES-CODEX
« : 15 Haziran 2020, 10:03:22 »Tür       : Action, Adventure, Indie, Massively Multiplayer, RPG
Platform: PC
Boyut    : 93.4 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8
Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU
Memory: 4000 MB RAM
Graphics: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM
DirectX: Version 10
Storage: 40 GB available space
Additional Notes ↓ : Requires broadband internet connection for multiplayerOYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Nihai hayatta kalma arayışınıza devam edin ve ARK: Survival ARK: Genesis Season Pass ile Evrimleşti! Bu Sezon Kartı size iki yeni devasa genişleme paketine ve "HLN-A" adı verilen özel bir oyun içi robotik AI arkadaşına erişmenizi sağlar. ARK: Genesis'te, tamamen yeni görev tabanlı oyunlarla egzotik yeni dünyalarda maceraya çıkarken ARK hikayesini ilerletin. Henüz gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen yeni yaratıkları, yeni üretilebilir eşyaları, silahları ve yapıları keşfedin, kullanın ve ustalaşın!

Genesis Sezon Bileti şunları içerir:
- ARK: Genesis Bölüm 1 (25 Şubat 2020'de mevcut)
- ARK: Genesis Bölüm 2 (Kış 2020'de mevcut)
- Özel HLN-A kozmetik evcil hayvan (şu anda mevcut!)

Büyük “ARK: Genesis Part 1” genişlemesi şunları içeriyor:

Sanal bir simülasyon içinde uyanarak, daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen bir dünyada hayatta kalmalısınız! ARK: Genesis, ARK'nın destansı hayatta kalma destanında yeni, hikaye odaklı bir başlangıcı temsil ediyor. Garip bir şekilde tanıdık bir arkadaşınızla, simülasyonun zorlu testlerinin üstesinden gelmelisiniz. Sadece savaşarak, inşa ederek, ehlileştirerek ve keşfederek bu yasak yerin arkasındaki sırları ortaya çıkaracaksınız.

HER MİSYONU Fethet
Simülasyon için holografik bir rehber olan HLN-A, kendi hızınızda mücadele edebilmeniz için çeşitli zorluk seviyelerinde geniş bir görev yelpazesi sunar - güç artışlarının yardımıyla düşman dalgalarını vurmaktan, savunmasız bebek yaratıklarına eşlik etmekten her şey güçlü patronları takip edip avlamak, Dino Races'te yarışmak, hatta bir Dodo-Basketbol turu oynamak ve çok daha fazlası. Simülasyonun kendisi mükemmel değildir, bu nedenle tüm dünyaya dağılmış aksaklıkları gidererek ekstra kredi (ve deneyim) kazanabilirsiniz. Görevleri tamamlamak size ekstra kaynaklar, TEK öğeleri ve daha fazlası için harcayabileceğiniz Altıgenler kazandırır.

LETHAL PEYZAJLARI KEŞFEDİN
ARK: Genesis, keşif için olgunlaşmış güzel biyomlara sahip - ama hepsi seni ölü istiyor. Simülatör, fetid uzaylı bataklıkları, derin denizaltı siperleri, soğuk dağ zirveleri, tehlikeli volkanik cehennemler ... ve hatta yabancı bir ayın vahşi düşük yerçekimi yüzeyindeki cesaretinizi test eder. Her alanı fethetmek hazırlık, zekâ ve doğaçlama yeteneğini gerektirir, böylece bir yanardağ gökten yağmur yağdığında, bir çığ sizi gömer ya da bir jakuzi sizi tuzlu derinlere çeker, meydan okumaya hazırsınız!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal