Gönderen Konu: BALLISTICNG OUTER REACHES-PLAZA  (Okunma sayısı 110 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BALLISTICNG OUTER REACHES-PLAZA
« : 04 Ağustos 2020, 22:33:26 »Tür       : Action, Indie, Racing
Platform: PC
Boyut    : 2.14 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 or later (64-bit only)
DirectX: Version 11
Storage: 60 MB available space
Additional Notes ↓ : OpenGL 3.2+ GPUs also supported.
Recommended:

OS: Windows 7 or later (64-bit only)
DirectX: Version 11
Storage: 60 MB available space
Additional Notes ↓ : OpenGL 3.2+ GPUs also supported.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


G-Tek’in AG teknolojisindeki en son geliştirmeleriyle AGL, artık yarışları güneş sistemine taşıyacak ve en cesur pilotların sporun henüz görmediği en zorlu koşullarda yarışmasına izin verecek.

Outer Reaches, tümü ileri ve geri oynatılabilen 6 yeni parkur, yeni bir kampanya ve yeni bir yaşam seti sunuyor.

PARÇA SAYISI
Caldera: Mars'ı yaşanabilir kılma planları, Mars'taki habitat projesi ile devam ediyor. Bu dev biodome nefes alabilen bir yaşam alanı sunar ve birinci nesil dünya dışı kolonizasyon için standardı belirler.
Proje 9: Gökyüzüne çıkın ve gizemli Gezegenin 9 serinletici iklim izleme istasyonunun etrafında uçun. Bu düşük yerçekimi heyecanı yolculuğunda yumuşak kaymalar ve vertigo sizi bekliyor.
Pus: Dış'ın en düşük yerçekimi ile gezegen rotalarına ulaşır, aşağı inerken ve Titan'ın karanlık dağlık manzarasına tırmanırken vertigo için hazırlanın.
Helios İnişi: Daha önce yasaklanmış bir silahın temelini oluşturan Helios Descent, Helios Güneş Çiftliği'ne inen bu noktadan noktaya devrede ışınlanma teknolojisinin geri dönüşünü sergiliyor.
Port Ares: AGL'de görülen ikinci açık alan devresi ve G-Teks'in yeni nesil AG teknolojisi yeteneklerinin ilk gerçek testi Port Ares'in Mars ulaşım merkezinde sizi sıfır yerçekimi ve yarım boru bekliyor.
Kuiper Devrilmesi: Kuvvetli midesi olan pilotlar ve biraz deli bir şehvet için inşa edilen bu tamamen sıfır ağırlık devresi ile Kuiper Kuşağı'ndaki asteroit kalıntılarının etrafında uçun.
NOTLAR
Bu DLC'ye eklenen parçalar temel oyunun bir parçası değil. Yeni parçaları çevrimiçi olarak çalmak istiyorsanız, Dış Erişimlere sahip olmanız ve yüklü olması gerekir. Ancak canlılar temel oyunun bir parçasıdır ve çevrimiçi oyundaki tüm oyuncular tarafından görülebilir.
BallisticNG track DLC DRM içermez. Dosyalar indirildikten sonra içeriği oynatmak için Steam'in çalışmasına gerek yoktur.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal