Gönderen Konu: BATTLE BROTHERS BLAZING DESERTS-CODEX  (Okunma sayısı 416 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BATTLE BROTHERS BLAZING DESERTS-CODEX
« : 14 Ağustos 2020, 21:22:36 »Tür       : Indie, RPG, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 1.81 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 1.2 Ghz
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible video card with 512 MB
Storage: 1500 MB available space
Additional Notes ↓ : Make sure your video drivers are up-to-date!
Recommended:

OS: Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: 2+ Ghz
Memory: 2048 MB RAM
Storage: 1500 MB available space
Additional Notes ↓ : Make sure your video drivers are up-to-date!


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Battle Brothers için "Blazing Deserts" DLC'si, oyunu güneyde yeni yanan çöller ve yemyeşil vahalarla genişletiyor. Bağımsız şehir devletlerini ziyaret edin, arenada savaşın, çöl akıncıları ve güneyli canavarlarla savaşın. Orta çağların Arap ve Pers kültürlerinden esinlenen yeni teçhizatlar giyin, simya mekanizmaları ve ilkel ateşli silahlar kullanın ve dini kargaşanın yangınları dünyayı yeni bir geç oyun kriziyle tehdit ettiğinde kendi yolunuzu çizin!

ÖZELLİKLERİ
Yeni Topraklar - Kendi irfanına, teçhizatına ve hizmetlerine sahip bağımsız şehir devletlerinin yanı sıra işe alınacak tamamen yeni karakter geçmişlerine sahip güneydeki yeni toprakları ziyaret edin.
Emeklilik - Kampanya deneyiminizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirmek için maaşınız için savaş dışı takipçileri işe alın. Adamlarını eğitmesi için bir eğitim çavuşu tut. Ne kadar hasar görmüş olursa olsun teçhizatı tamir edebilen bir demirci ile kalkanları bir daha asla kaybetmeyin. Ek envanter alanı için araba satın alın.
Arena - Paralı askerlik işine alternatif olarak jeton, deneyim ve benzersiz ödüller kazanmak için tezahürat yapan seyircilerin önünde savaşın.
Yeni Kriz - Şirketinizin cesaretini dini kargaşanın ateşlerinde test eden yeni bir oyun sonu krizinden sağ çıkın.
Yeni Rakipler - Kendi teçhizatı ve benzersiz mekanikleriyle tamamlanan yeni şehir devleti askerleri ve çöl akıncı gruplarıyla yüzleşin. Avlanın ve çöl hayvanları tarafından avlanın.
Yeni Kökenler - Her biri kampanyanızı baştan sona farklı bir deneyime dönüştüren özel kurallara sahip üç yeni güney temalı başlangıçtan birini kullanarak oynayın.
Yeni Afişler ve Teçhizat - Arap ve Fars kültüründen ilham alan yeni sancaklar, kalkanlar, miğferler ve zırhlardan oluşan bir koleksiyonla şık bir şekilde giyin. Yeni silahlar, simyasal mekanizmalar ve ilkel ateşli silahlar kullanın.
Efsanevi Konum - Yeni bir efsanevi yeri ziyaret edin ve efsanevi bir ödüle götüren bir görevde yeni bir patronla savaşın.
Yeni Konum Ortamları - Ana oyuna ücretsiz bir güncelleme ile birlikte gelen haydutlar, orklar ve goblinlerin mezarlıklarına ve kamplarına ek olarak, taktik savaş haritasında güney harabeleri ve göçebe çadırları arasında savaşın.
Yeni Sözleşmeler ve Etkinlikler - Yeni sözleşmeler üstlenerek güneydeki konaklamanızı kazanın. Kendinizi daha da resimli etkinliklerle bir paralı asker şirketinin liderliğine bırakın.
Yeni Müzik - Birkaç yeni müzik parçası maceralarınızın havasını belirliyor.
Yeni Başarılar - Yeni başarılarla kendinize meydan okuyun.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal