Gönderen Konu: BEFORE I FORGET-ALIAS  (Okunma sayısı 303 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BEFORE I FORGET-ALIAS
« : 13 Haziran 2020, 14:48:43 »Tür       : Adventure, Casual, Indie
Platform: PC
Boyut    : 279 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: 2.20GHz Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD4000 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 1 GB available spaceOYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Evde yalnız bir kadın. Bir gizem ve bir aşk hikayesi. Geçmişi ortaya çıkarmak için, sevgi ve kayıpların kısa bir hikayesinde ve iyi yaşanmış bir yaşamda hediyeyi keşfedin.
Anıların sürekli solmakta ve sarsıldığı bir dünyayı inceleyen bir anlatı keşfi. Demans ve yaptığınız şeylere veya sevdiğiniz insanlara tutunamadığınızda ne olacağı hakkında bir oyun.

“Burası doğru yer mi?… Buraya ne için geldim?”

Piyanoda seçkin bir tema. 2 yaşında püskü bir takvim. Eski havanın tadı. Bir kadın evinde yalnız ve zihni bir gizem taşıyor…

Siz Sunita - erken başlangıçlı demansla yaşayan bir kadınsınız. Odadan odaya doğru dolaşırken, her biri kısa ve parçalanmış bir anıya sahip gizemli nesneleri keşfedersiniz. Sunita’nın geçmişini ortaya çıkarmak, hayat hikayesini bir araya getirmek ve hediyesini anlamak için soluk kartpostalları, karalanmış notları, fotoğrafları ve daha fazlasını inceleyin.

Unutmadan Önce, 3 Katlı Oyunlar'dan hikaye açısından zengin, birinci şahıs bir keşif oyunudur. Hassas, hareketli ve atmosferik, demansın duygusal etkisini inceler.

Kısa ve Tatlı: Unutmadan Önce, 3-Katlı Oyunlar kısa bir anlatı mücevher olduğunu. Ortalama 1 saatlik çalma süresi ile, bir oturuşta deneyimlenecek şekilde tasarlanmıştır.
Zengin Hikâye: Sunita’nın evi, solmuş anıların hazinesidir. Unutmadan Önce oyun dünyası etkileyici, ayrıntılı ve arka planla zengin, sizi derin bir duygusal yolculuğa çıkarıyor.

Vokal Yetenek: Canlı bir seslendirme oyuncuları, Sunita'ya ve anılarına nefes alıyor. (Anjali Kunapaneni ve Bushra Laskar dahil)
Orijinal Film Müziği: Zarif piyano melodileri, besteci Dave Tucker'ın orijinal skoruyla Sunita’nın iç ve dış dünyasında size yol gösterir. Eski bir anı gibi arama yapan ve rüzgar yapan müzikal kaçınma.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal