Gönderen Konu: BELLATIA-CODEX  (Okunma sayısı 359 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BELLATIA-CODEX
« : 07 Mayıs 2020, 15:49:21 »Tür       : Action, Adventure, RPG
Platform: PC
Boyut    : 2.44 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8 / 8.1 / 10 (64 Service Pack 1)
Processor: Intel Core i5 / i7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 / Radeon R7 250 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0 compatible
Additional Notes ↓ : Requires a 16:9 resolution monitor for optimal performance.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Bellatia, Aslan ülkesinde 'Bellatia' olarak adlandırılan nihai tanrısal silahla savaşan savaşçılarla ilgili bir saldırı oyunu rol yapma oyunudur.

Kara büyü sihirbazı Khadal, geçmişin tüm kahramanlarının gücünü toplayarak dünyayı ele geçirmeye çalışıyor. Büyük sihirbaz Arkreign bu planı öğrendiğinde, birçok Bellastone'daki kahramanların gücünü kilitleyip tüm dünyaya saçarak planı devirir. Kimse daha sonra Khadal ve Arkreign'a ne olduğunu bilmiyor ve Bellastone'ların varlığı, savaşçıları iki gruba ayıran bir efsane haline geldi.

Birincisi Bellatia ruhlarını özgürleştirmek isteyenler, diğeri ise gücü kendileri için isteyenler. Bellatia'nın gücünü kullanamayanlar kötü varlıklara dönüşüyor ve dünyada çok kargaşaya neden oluyor.

Bir kız, insanlık için son umuttur ve oyuncu kızı eğitmeli, güçlerini çekmek için eski kahramanlarla etkileşime girmeli, kötülerin dirilişini durdurmalı ve dünyadaki barışı yeniden sağlamalıdır.

ÖZELLİKLERİ
Strateji ve beceriler gerektiren derin dövüş mekaniği: Her patron benzersiz özellikler ve saldırı kalıpları ile birlikte gelir. Her silah türü için savaş tarzında ustalaşın ve düşmanı ele geçirin!
Büyüleyici aksiyon: Çok sayıda canavara karşı hızlı ve heyecan verici aksiyonun tadını çıkarın. Ekipmanınızı iyi yönetmek ve çılgınca modun ve Bellatia'nın zamanında kullanımı anahtar!
Çeşitli ekipman ve büyüleyici silahlar: Düşmanın üzerinde hakim olmak için çeşitli kılıçları, mızrakları, asaları ve iki elle kullanılan kılıçları yükseltin. Daha etkili olmak için savaşta silahın mülkiyet avantajını stratejik olarak kullanın.
Özel saldırılar: Kesintisiz saldırıları serbest bırakmak ve savaşa hükmetmek için her silah için farklı savaşçı becerisini ve acele yeteneğini kullanın!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal