Gönderen Konu: BUS MECHANIC SIMULATOR-CODEX  (Okunma sayısı 224 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
BUS MECHANIC SIMULATOR-CODEX
« : 16 Mayıs 2020, 15:16:18 »Tür       : Casual, Indie, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 3.87 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Win 7/8.1/10 (64Bit)
Processor: AMD / Intel dual-core (with hyper-threading) CPU, running at 3 GHz (Intel Core i5-3000 series or newer architectures are recommended)
Memory: 6 GB RAM
Graphics: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 2048MB of dedicated VRAM and Shader Model 5.1 support. AMD R7 265 and NVIDIA GeForce GTX 950 Ti or newer architectures are recommended.
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
Additional Notes ↓ : Keyboard, mouse and internet connection for Steam
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Win 10 (64Bit)
Processor: AMD / Intel quad-core processor running at 3.5 GHz (Intel Core i7 series or newer architectures are recommended)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4096MB of dedicated VRAM (or more) and Shader Model 5.1 support. ATI/AMD Radeon HD 7870 and NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or newer architectures are recommended.
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
Additional Notes ↓ : Keyboard, mouse and internet connection for Steam


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Bus Mechanic Simulator'da deneyimli bir tamirci konumundasınız. Kollarınızı toplayın, çünkü olağanüstü zorluklar sizi bekliyor! Hamburg'daki orijinal bir otobüs garajı temelinde modellenen kendi otobüs garajınızda, dört test standında çeşitli gerçek-orijinal MAN otobüs modellerini koruyabilir, onarabilir, test edebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
Servis, mafsallı veya çift katlı otobüsler arasında seçim yapın - seçim sizin! Test standındaki otobüse daha yakından bakın ve tekrar çalıştırın. Tüm kusurları bulacak ve otobüsü tekrar çalıştıracak mısınız?

Garajınızda serbestçe hareket etme şansınız var. Depolama odalarınızı keşfedin, doğru yedek parçaları arayın ve kusurları onarmak için kullanın.

Görevleriniz iç mekandaki optik onarım ve yenilemelerden mekanik onarımlara ve motordan akslara, ısıtma ve elektrik sistemlerine kadar uzanıyor. MAN veri yolu modelleri iç ve dış mekanlarda orijinaline kadar üretilir.
Oyun sırasında, 2000'den fazla etkileşimli bileşeni onarmak ve değiştirmek için sayısız aracın kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, otobüslerin frenlerinin ve amortisörlerinin işlevselliğini inceleyebileceğiniz ek bir test tezgahı ile başka bir garajı etkinleştirebilirsiniz.

Otantik oyun deneyimi, gerçek iş süreçleri ve detaylara inanılmaz dikkat, kendinizi bu simülasyona tamamen sokmanıza izin verir. Tüm otobüs kusurlarını aramak ve her meydan okumada ustalaşmak için pek beklemeyeceksiniz!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal