Gönderen Konu: CENTAURI DOMINION-PLAZA  (Okunma sayısı 329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
CENTAURI DOMINION-PLAZA
« : 30 Mayıs 2020, 23:36:09 »Tür       : Action, Casual, Indie
Platform: PC
Boyut    : 434 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD4400
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Additional Notes ↓ : .NET 4.0/4.5 installed


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Centauri Dominion, Centauri sektöründe yeni bir koloninin kurulduğu yukarıdan aşağıya bir uzay atıcısı. Sektöre kendileri hükmetmek isteyen başkaları da var ve cevap almayacaklar. Bulunduğunuz her yerde düşman gemilerini yok eden sektörü devriye gezecek, savunmalarınızı güçlendirmek için mineraller hasat edecek, Dünya'dan gelen kolonistleri koruyacak ve sonunda gezegensel istilaya son vereceksiniz.

Her biri sektöre yenmek için farklı taktikler gerektiren yeni bir düşman gemisi türü getiren on dalga vardır. Her yeni tehdidi yenme şansına sahip olmak için geminizi ve üssünüzü yükseltmeniz gerekecek. Dalgalar rahat bir şekilde başlar, ancak her dalga koloniyi kurtarmak için hızlı bir savaş haline geldikçe sektör yakında düşmanlarla takımlaşacaktır.

OYUNCU GEMİSİ
Geminiz güçlü bir top ile silahlandırılmıştır ve ayrıca üssünden satın alınan yüksek patlayıcı ve ısı arayan füzeler ile de silahlandırılabilir. Yakınlık mayınları, oyunun daha sonraki aşamalarında önemli alan hasarı yapmak için mükemmeldir.

Geminizde hasar gören ve yedek parça stoğunuz boş olmadığı takdirde otomatik olarak onarılabilen beş ana sistem bulunmaktadır. Bu sistemler hasar gördüğünde arızalanmaya başlayacaklar, motorlarınız yavaşlayacak, radarın okunması zorlaşacak, görüntüleme portu statik ile dolu olacak, silahlar düzensiz ateş edecek ve dönüş jetleri zayıflayacak.

Gemi sistemlerinizi, yakıt ve sağlık durumlarınızı yakından takip etmek önemlidir. Düşman gemileri sizi ezmeden önce onarım için üsse döndüğünüzden emin olun. Gemi silahları aktifse, üssün onarım kulesini etkinleştirmeyeceğini unutmayın.

YÜKSELTMELER
Asteroitlerin çıkarılması ve gemi ve taban sistemlerini yükseltmek için üsse geri getirilmesi gerekecek. Yeni yükseltmeler kullanıma sunulduğunda yeni bir dalgadan önce mümkün olduğunca fazla stok bulundurun. Üssün üzerine geldiğinizde fare imleciyle bir yükseltme menüsü görünecektir.

Oyun boyunca birçok yükseltme mevcut, ancak bazıları diğerlerinden daha hayati. Hayatta kalma oranınızı artırmak için önce gemilerinizin manevra kabiliyetine ve ateş gücüne odaklanın. Ayrıca, üsse geri dönüş yolunuzu kolayca bulmak için hedef arama işaretini satın almanız önerilir. Aksi takdirde, evinize giden yolu bulmak için ortamınızdaki yer işaretlerini kullanabilirsiniz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal