Gönderen Konu: CITY OF BROKEN DREAMERS BOOK ONE-TINYISO  (Okunma sayısı 593 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
CITY OF BROKEN DREAMERS BOOK ONE-TINYISO
« : 05 Ekim 2020, 20:31:38 »Tür       : Indie
Platform: PC
Boyut    : 4.52 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: WIndows XP or higher
Processor: 2.0 GHz Core 2 Duo
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX compatible card
Storage: 5 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

KIRILMIŞ DREAMERS ŞEHRİ HAKKINDA
Kırık Hayalperestler Şehrinden Birinci Kitaba hoş geldiniz.

Kiralık bir ödül avcısı olan bir Hayalet olarak oynuyorsunuz. Hayaletler genellikle zengin ve güçlülerin desteğine sahiptir ve bu nedenle neredeyse yasalara karşı bağışıktır. Hayaletler arasında en iyilerden biri olarak kabul edilirsiniz, ancak bunun arkasında kaçan bir adam yatar. Sorunlu geçmişi. Bir sonraki hedefiniz, gizli ve rahatsız edici bir sırrı olan genç bir kız ve onunla yüzleştiğinizde, şeytanlarınızla da yüzleşeceksiniz.

Hem müttefik hem de düşman geniş bir karakter kadrosuyla tanışacaksınız. Onlarla nasıl etkileşim kuracağınız size kalmış. Bunu profesyonel mi yapıyorsunuz? Onlardan kurtulun mu? Ya da onları sıcak, buharlı bir geceye davet edin - peki, siz noktayı al.

Biraz daha üstün bir görsel roman mı arıyorsunuz? Hikaye ve karakterlerin önce geldiği yer? Zengin bir arka plan hikayesi olan bir dünya? Tüm bunlar "Kırık Hayalperestler Şehri" nde oynanacak. Oyun karanlık, eğlenceli, Seksi ama en önemlisi ilgi çekici.Yapacağınız her seçimin bir etkisi olacak ama yanlış seçim yok.Nasıl oynayacağınıza siz karar verin.Los Angeles 2042'nin neonlarla kaplı sokaklarında kendi yolunuzu yaratın.
ÖZELLİKLER
1'den 7'ye kadar olan bölümleri içerir.
5300 ayrıntılı görüntüler 1920'ye 1080 çözünürlükte.
30 fps'de çalışan 274 tam 1080p animasyon. Bunlar, dünyaya kendinizi kaptırmanıza yardımcı olmak için hem açık hem de açık olmayan sahnelerdedir.
Titan Slayer ve We Are Astronauts gibi sanatçıların 28 şarkısından oluşan tam lisanslı bir film müziği.
Tekrar oynanabilirlik ile mevcut oyun saatleri.
Sahne tekrarı tiyatrosu.
Oyunun bilgisini genişleten terimler sözlüğü.
OYNANIŞ
Oyun görsel bir roman olarak oynanıyor, tıpkı kendi macera kitabınızı seçmek gibi.
Her seçimin bir etkisi vardır.Oyunda hiçbir zaman etkisi olmayan bir seçim ortaya çıkmaz.Yanlış cevaplar yoktur.Böylece oyunu dilediğiniz gibi oynayabilir ve işlerin nerede sonuçlanacağını görebilirsiniz.

Oyundaki her kadın, onlara nasıl yaklaştığınıza bağlı olarak sizinle farklı şekilde ilişki kuracaktır.Onların puanları ve şehvet değerleri vardır.Kadına bağlı olarak, bunlar yeni sahneler ve daha fazla seçenek açabilir.

Öfkenizi temsil eden gizli bir statünüz var.Bu oyunun birçok alanında devreye giriyor.Sadece diyaloğunuzda değil, belirli durumlarda nasıl tepki vereceğinizde bile.

Oyun boyunca gizlenmiş olan ve bir ipucunun bulunabileceğini açıklayan bir bildirim açıldığında bulabileceğiniz bonus yüksek çözünürlüklü kadın görüntüleri var.Bunlar oyun için gerekli değil ama avlanmanız için güzel bir ekstra.

Açık bir sahne tamamlandıktan sonra, ana menüden tekrar erişebileceğiniz tekrar sinema salonunuza eklenecektir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal