Gönderen Konu: COMPANY OF CRIME-HOODLUM  (Okunma sayısı 248 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
COMPANY OF CRIME-HOODLUM
« : 09 Ağustos 2020, 23:44:09 »Tür       : Action, Indie, RPG, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 7.17 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5 7400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760 with 2GB of VRAM or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 20 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Company of Crime, taktik sıra tabanlı görevlere sahip bir suç imparatorluk kurucusudur. O
1960'ların Londra'sında, dünyanın kültür başkenti ve çok sayıda
alt kültürler ve işletmeler. Senin görevin sahip olacak bir şirket kurmak.
suçlu yeraltı dünyası ya da Scotland Yard’ın ünlü Uçan Takımının baş müfettişi olarak oynuyorsanız, onu parça parça yıkın. Bu süreçte şehir üzerindeki etkinizi genişletirken barlara, kulüplere, veterinere, terzilere, limanlara ve diğer birçok yere gideceksiniz. Ekibiniz, cezai görevleri yerine getirmek için gereken farklı becerilere sahip çete üyelerinden veya soruşturma sanatında ustalaşmış dedektiflerden oluşur. Nihayetinde büyük soru şudur: Londra'yı kim alacak?

ÖZELLİKLERİ:
Taktik sıra tabanlı yakın dövüş savaşı
Yakın dövüşe ve dar alanlara odaklanan Company of Crime, kendisini diğer taktik sıra tabanlı strateji oyunlarından ayırıyor. Birimler, onları yaptığınız seçimlere bağlı kılan bir kontrol alanına sahiptir. Düşman hareketlerini engelleyin, sayı olarak üstünlük oluşturun ve arkadan saldırarak yan bonuslar kazanın. Aksi takdirde serbest saldırı alabilecek birimlere güvenli geçiş yolları oluşturmak için güneşin parlamadığı düşmanları tekmeleyebilirsiniz. Birisi bir silah alırsa, ya siper alın ya da cesetler yığılmaya başlamadan önce onu uzaklaştırmak için peşinden gidin.

Isı mekaniği
Kirli işinizi yaparken, yeraltı dünyasında sessizce zorla yolunuzu bulmanız akıllıca olacaktır. Yüksek sesle ateş etmek veya düşmanları vurmak sadece daha fazla muhalefeti çekecek ve siperini patlatan bir suç imparatorluğu fazla ileri gitmeyecektir. Çok fazla sıcağın sonucuyla savaşmak her zaman ondan kaçınmaktan daha zordur ve işler çok zorlaşırsa, polisleri arkanıza sokmak için biraz kozunuz olsa iyi olur.

Seviye ilerlemesi
Bu polisler ve soygunculardan daha fazlası. Görev ne olursa olsun, sadece can puanı ve dayanıklılığın ötesinde seviye ilerlemesi var. Bir barın sahibini dövmek bir şeydir, ancak polis gelmeden kefaletle çıkamazsınız. Jet atmadan önce suç mahallinde olduğunuzu kanıtlayacak herhangi bir kanıtı bir araya getirmeniz gerekecek.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal