Gönderen Konu: CONAN EXILES BUILD 0032021-0XDEADC0DE  (Okunma sayısı 112 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uploader

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 394
  • FullOyunArşivi.COM
    • Profili Görüntüle
    • FullOyunArsivi.COM
CONAN EXILES BUILD 0032021-0XDEADC0DE
« : 12 Nisan 2021, 21:16:00 »Tür       : Aksiyon, Macera, Devasa Çok Oyunculu, RYO, Simülasyon, Strateji, Erken Erişim
Platform: PC
Boyut    : 107 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
İşlemci: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 27 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
İşlemci: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Isle of Siptah, açık dünya hayatta kalma oyunu Conan Exiles için keşfedecek yeni topraklar, katledecek yeni kocaman melun yaratıklar, yeni inşa setleri ve çok daha fazla yeni özellik barındıran devasa bir genişleme paketidir. Yer altındaki yeni zindanlarda kadim ırklarla savaşın. Salt kargaşa fırtınasından üreyen şeytani ucubeleri alt edin. Anakara'dan gelen güçlü köleleri yakalamak için akına hükmet!

Adaya bir deniz kazası sonucu varıyorsunuz ve yalnızsınız. Yalnızca üzerinizdeki hırdavatları kullanarak hayatta kalmanız için gerekli aletleri üretin. Önce basit bir kamp ve ilkel birkaç taş alet, ardından bir kale, sertleştirilmiş çelik ve obsidiyenden yapılmış zalim büyük kılıçlar…

Adanın ortasında yükselen ve tüm manzaraya hâkim karanlık bir kule dikkatinizi çekiyor. Kulenin etrafını saran ve gittikçe kuvvetlenen şiddetli fırtına, tarif edilemeyecek kadar korkunç felaketlere gebe. Ama en tehlikeli düşmanınız adadaki diğer insanlar olabilir zira kaynaklar az ve hayatta kalma mücadelesi oldukça vahşi ve zalim.

Devasa Siptah Adası'nda yepyeni bir deneyime başlayın. Gemi enkazlarının süslediği, güneşin kavurduğu sahilleri, sık ve uzun Kızılçam ormanlarını, antik Acheron kalıntılarıyla bezeli geniş vadileri, yeni göçmüş bir Stygia kolonisini, korsanların bastığı nahoş kampları ve adanın merkezindeki uğursuz Siptah kulesini keşfedin.

Uzak zamanların kadim ırklarının kalıntılarını barından ve unutulmaya yüz tutmuş mahzenleri gün yüzüne çıkarın. Gizli koridorlar keşfedin, kadim bulmacalar çözün, içerideki düşmanları ve şeytanları öldürün. Değerli hazineleri talan edin ve kadim ırkların gücünü kontrol edin.

Adanın merkezindeki kara kulenin etrafında devasa bir fırtına dönüyor. Netameli bir büyüden güç alan bu fırtına dış boşluktan, cüret edenlere saldıran korkutucu canavarlar doğuruyor. Bu korkutucu yaratıkları alt et ve yepyeni, önemli bir kaynağı ve eşsiz ödülleri ele geçir.

Kadimtanrı Nyarlathotep'in sağladığı yasak büyünün güçlü akınları Siptah Kulesi’nde filizleniyor. Arkalarında, dış dünyadan gizemli bir şekilde ışınlanan insanlar ve yaratıklar taşıyorlar. Elini çabuk tut ve onları yakala ya da diğer oyuncular ordularını inşa ederken gerilerinde kal.

Yırtıcı gergedan bineğinin sırtında savaşa atıl ve düşmanlarını katlet. İki yeni inşa setiyle küçük bir ev ya da dev bir şehir yarat: gemi enkazlarının su emmiş kalıntıları veya kadim ve haşmetli fırtına camı. Yeni zırh setleri, aletler ve silahlar gibi güçlü eşyalar bul ve kuşan.
İNDİRİLECEK TORRENT DOSYA LİNKİ AŞAĞIDADIR.LİNK ÖLMÜŞ İSE KAYIT OLARAK EKLENTİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

OYUNU TORRENT İNDİRMEK/DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal