Gönderen Konu: CRUMBLING WORLD-DARKSIDERS  (Okunma sayısı 341 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
CRUMBLING WORLD-DARKSIDERS
« : 23 Mayıs 2020, 22:44:55 »Tür       : Action, Casual, Indie, RPG
Platform: PC
Boyut    : 519 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 SP1+
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DX10 (shader model 4.0) capabilities.
Storage: 1 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Prosedürel olarak oluşturulan bu dünyada, hiçbir iki oyun aynı olmayacak. İlerledikçe, zemin altınızda parçalanacak; ileriye doğru itmek tek seçeneğinizdir.

The Fields'teki ilk boşalan adımlarından Zindanlara karanlık bir inişe kadar, dünyanızın kontrolünü geri alın ve en sonunda karaya barış getirin - eğer görevdeyseniz.
Size uygun bir savaş sınıfı seçin ve dünyayı kurtarmak için yeteneklerinizi yükseltirken ve yeteneklerinizi yükseltirken bozuk düşmanların saldırısına karşı savaşın. Yapınız başarınızı belirleyeceğinden, seçimlerinize çok dikkat edin. Yanlış karar, dünyayı kurtarmak ya da onunla birlikte yok olmak arasındaki fark olabilir.

Şövalye
Merek ve sevgili kız kardeşi Krea doğumda terk edildi ve dövme kalitesiyle tanınan bir demirci olan Sadon tarafından evine götürüldü. Her ikisi de, parçalanan dünyanın kötülüklerini ele geçirmeye hazır, ölümcül savaşçılar olmaya yönlendirildi.

sihirbaz
Hadrian, güçleri kadar gizemli bir geçmişe sahip güçlü bir sihirbazdır. Efsaneye göre, zamanın başından beri insanlığa yardım etmek için hazır bulundu. İnsanlık tüm umudunu yitirdiğinde, Ysellian'ın gizli ormanlarına sığındı.

Hadrian'ın kızı Thea, babasının büyülü güçlerini miras aldı. Babasının aksine, insanlıktaki umudunu asla kaybetmedi. Şimdi her zamankinden daha fazla insanlığın son kalıntılarını kurtarmaya yardımcı olabilecek her şeyi yapmaya kararlı.

Okçu
Ünlü Elf Hanedanlığının soyundan gelen Jarin her zaman insan olmasını diledi. Zayıflığı ve fiziksel kusurları, Elflerin üstün ve seçkin ırkından daha insanlığa daha iyi uyacağına inanmasına neden oldu. Bununla birlikte, titiz ve zorlu eğitimi, korkunç bir okçu olmasına izin verdi - tek bir atışla birden fazla ok ateşleme hassasiyeti ve yeteneği onu özellikle tehlikeli hale getiriyor.

canavar
Berinon dev bir cüce - türlerinin gerçekten nadir bir sapması. Ne yazık ki, yeryüzündeki ırklardan hiçbirini yerini bulamadı. Savaştaki kahramanlığı onu her savaşta büyük ve hoş bir müttefik haline getirdi. Balta ile yetenekli, öldürme sanatı konusunda eğitilmiştir.

yaratık
Yaratık, Dünya'da yaşayan tüm türlerin en nadiridir. Bu Doğa Oğlu, büyüklüğü, kayalık görünümü ve doğaüstü gücü nedeniyle korkmaktadır. Efsane, bu güce rağmen, en korkutucu niteliğinin, doğanın güçlerini kendi iradesiyle bükme kabiliyeti olduğunu söylüyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal