Gönderen Konu: CULTIST SIMULATOR THE EXILE-PLAZA  (Okunma sayısı 412 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
CULTIST SIMULATOR THE EXILE-PLAZA
« : 28 Mayıs 2020, 11:51:56 »Tür       :   Indie, RPG, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 886 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MINIMUM:
OS: Windows 7 or later
Processor: 2GHz or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 1280×768 minimum resolution, post-2012 integrated graphics
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Cultist Simulator, Fallen London ve Sunless Sea'nin yaratıcısı Alexis Kennedy'nin kıyamet ve özlem oyunudur. Kutsal tanrıların ve gizli tarihlerin 1920'lerin temalı ortamında kutsal olmayan gizemlerden sonra arayıcı olarak oynayın. Belki de bilgi, güç, güzellik ya da intikam peşindesiniz. Belki de sadece dünyanın derisinin altındaki renkleri istersiniz.

Bu roguelike anlatı kart oyununda bulduğunuz şey sizi sonsuza dek değiştirebilir. Yaptığınız her seçim, zaman zaman sadece anlatıyı ilerletmekle kalmaz, aynı zamanda onu şekillendirir.

Görünmeyen sanatların bilgini olun. Aklı başında kıran ritüeller için hayallerinizi arayın. Zanaat araçları ve ruhları çağır. Öğretisiz masumlar. Yeni bir çağın müjdecisi olarak yerinizi alın.
Bu 20-40 saatlik oyunda şunları yapacaksınız:

Zengin, Lovecraftian hırs, iştah ve iğrenç dünyasında kendi hikayenizi anlatmak için kartları birleştirin. Arkadaşlarını boz. Düşmanlarını tüket. Asla sadece bir tarih yoktur.
Kırmızı Kâse, Cadı ve Kardeş ya da Forge of Days'e adanmış bir kült buldum. İnananları işe alın ve onları hırsız, araştırmacı, kedi pençesi olarak görevlendirmek için Disciples'e tanıtın. Sizi beslemek veya öğrencilerinizi beslemek için öğrencilerinizi kullanın.
Gizemi çöz, bilinmeyen gizemler. Grimado'ları tercüme et ve onların fikirlerini topla. Star Shattered Fane'yi bulun ve yağmalayın. Saatler alemine nüfuz edin ve hizmetlerinde bir yer kazanın. Belki de - çok kurnazsanız - Mansus'u bile görebilirsiniz.
Rakipleri, araştırmacıları ve gittikçe şüpheli makamları geçin. Değiştirilmiş İştahlarınız sizi iğrenç bir şekilde hareket etmeye zorlayabilir, ancak Sebebiniz durdurulmamalıdır.
Hikayeye dayalı bir miras sistemiyle ölümü aşın. Belki mirasçılarınız Pota Ruhunun Ayini'ni tamamlarlar. Belki de hoş bir kariyerde huzur bulacaklar. Belki de Şafak'ı getirecekler.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal