Gönderen Konu: DOUG FLUTIES MAXIMUM FOOTBALL 2020-SKIDROW  (Okunma sayısı 223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
DOUG FLUTIES MAXIMUM FOOTBALL 2020-SKIDROW
« : 04 Ocak 2021, 22:54:48 »Tür       : Indie, Sports
Platform: PC
Boyut    : 0.5 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Quad Core Intel i5 or AMD equivalent 4 GHz+
Graphics: NVIDIA GTX 1050 or higher
Storage: 4 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Topluluk tarafından desteklenen futbol oyunları! Doug Flutie’nin Maximum Football, nihai simülasyon futbol sandbox'ını sağlamaya devam ediyor.

Yenilenmiş Oyun Oynama Deneyimi - Geliştirilmiş oyun performansı, aydınlatma sistemi, oyuncu hareketi, nesnelerden kaçınma ve özel alıcı animasyonları. Ayrıca, yan hakem etkileşimini iyileştirdik, savunma yapay zekasını genişlettik ve geçen oyunu elden geçirdik (daha fazla uçlu paslar, agresif DB'ler, daha hızlı QB animasyonları dahil).

Oyun Tasarımcısı - Hücum ve savunma için tam oyun tasarımcısı. Alıcı rota ağaçlarıyla standart başucu kitabı stratejileri uygulayın, ilerlemeleri okuyun, eylemi oynatın, çalıştırma türleri, insan ve bölge kapsamı, yıldırım paketleri, QB casusu ve hatta oyuncu hareketini ayarlayın.

College Dynasty Mode 2.0 - Oyuncu ödülleri, konferans şampiyonaları, oyuncu transferleri, yeni Bowl oyunları, güncellenmiş derinlik tablosu ekranı, daha hızlı simülasyon motoru, çeşitli oyun çağrıları (her takıma yeni bir kimlik verir), işe alım oluşturmada gelişmiş doğruluk (boy ve kilo dahil) , detaylı işe alım taahhütleri ve oyuncu uzaklaştırmaları ve çok daha fazlası!
Daha Fazla Özelleştirme - Şimdi Oyna'ya üniversite takımları eklendi, Şimdi Oyna ve Sezon Moduna yeni 32 takım ligi eklendi, yepyeni özelleştirme merkezi, takımın birincil ve ikincil renklerine dayalı kolay renk seçici ve ek hisse senedi logoları.

Özel Kontroller - Kendi düğmelerinizin haritasını çıkarın! Tanıdık bir his veya yepyeni bir his elde etmek için sahadaki oyun kontrollerinizi özelleştirin.

Çoklu Kural Kümeleri, Alan Boyutları ve Top Türleri! İstediğiniz futbol türünü oynayın - US Pro, College ve Canadian Football seçenekleri arasından seçim yapın.

SORUMLULUK REDDİ
Canuck Play oyunları, satın alındıkları şekilde kullanılacak ve çalıştırılacaktır ve her kullanıcı, oyunu değiştirmeyeceğini, düzenlemeyeceğini veya değiştirmeyeceğini kabul ve beyan etmelidir. Bu, örneğin, herhangi bir üçüncü tarafa ait özel içeriği kullanmamayı ve Canuck Play oyununu her oynadıklarında herhangi bir değişiklikten yalnızca kullanıcıların sorumlu olduğunu kabul etmeyi içerir.

DESTEK
Maximum Football 2020'nin bu PC sürümü, bir konsol ürününün bağlantı noktasıdır. Oynamak için üçüncü taraf olmayan bir XBox veya PS4 oyun denetleyicisi gerekir. Genel oyun denetleyicileri desteklenmez. Canuck Play, çok çeşitli PC donanım ve yazılım yapılandırmaları nedeniyle, oyunun sisteminizde çalışmasını sağlamak için karşılaşabileceğiniz sorunları gidermenize yardımcı olamaz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal