Gönderen Konu: DREAD X COLLECTION-PLAZA  (Okunma sayısı 367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
DREAD X COLLECTION-PLAZA
« : 28 Mayıs 2020, 11:05:35 »Tür       : Action, Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 6.78 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or Faster
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or MD Radeon 6870 HD Series
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Korku özünde esastır. Korkutucu bir şey yapmak için milyonlarca dolarlık bir tasarım bütçesine veya gelişmiş gerçek zamanlı mermi fiziğine ihtiyacınız yok. Sadece ham bir fikre ve onu yürütmek için dürüstlüğe sahip olmalısınız.

P.T bu noktayı mükemmel bir şekilde göstermektedir. Tamamen bir koridorda gerçekleşir. Karmaşık yapay zekâ yoktu. Tasarlamak ve modellemek için bir düzine karakter yoktu. Cehennem, o kadar çok korku bile yoktu. Ve kesinlikle korkutucuydu. Kötü niyetli Sessiz Tepeler kavramlarını yoğun bir terör anına damıttı. Bu kendi kompakt deneyimiydi ve çok daha fazlasına bir göz attı.

Birçok oyun P.T.'yi taklit etmeye çalıştı. içerikte. Trilyon tahsil notası bulunan bir milyon ürkütücü koridor. Bunlardan bazıları harika. Peki ya bu kavram? Hayalinizdeki projeyi yoğun, ham ve gerçek bir şeye damıtmak için mi?

10 parlak yaratıcıya yöneltilen soru buydu. P.T. yapın hayallerinizdeki korku projesi için. Hem kendi başına bir oyun, hem de çok daha büyük bir dünyaya açılan bir pencere. Çiğ yap. Gercek hale getir. Kendi korkularınızın bir yansıması olun. Sadece 7 gün içinde yap.

Ve yaptılar. Bu Dread X Koleksiyonu.

YARATICILAR / YARATICILAR
Airdorf - YAZ GECESİ: İNANÇ'ın yaratıcısından. Korkunç bir şey olmayan bu LCD avuçiçi oyunda mantarları toplayıp maymunları kovalayarak arka bahçenizde koşun!
Oddbreeze Oyunları - Ücret Güzel: Mürettebat 167: Büyük Blok Odyssey yaratıcısından. Çalışmaya hazırlanırken ve ofisinizin karanlık salonlarında dolaşırken ultra güvenli bir tesiste neler olduğunu keşfedin. Eski okul sabit kamera perspektifini kullanarak her hareketinizi izliyorlar.
Scythe Dev Team - Carthanc: Sana Northbury Grove'u getiren insanlardan: Varlık, Kapanış Duvarları, Happy’nin Humble Burger Barn ve Scythe Saga Evreninin geri kalanı. Ölü bir gezegende eski bir toplumun kalıntılarını keşfedin.
Garip İskele - Mr. Varlığınızın terk edilmiş araçları, gerçeküstü ve dehşet verici tropikal hayatta kalma macerasında sizi rahatsız etmeye geri döner.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal