Gönderen Konu: EVERSPACE 2 GOG-EARLY ACCESS  (Okunma sayısı 244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
EVERSPACE 2 GOG-EARLY ACCESS
« : 29 Ocak 2021, 22:51:35 »Tür       : Action Games, Indie, RPG, Simulation, Early Access
Platform: PC
Boyut    : 21.1 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-2500K@2.9GHz or AMD FX 6300@2.9GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Additional Notes ↓ : The game is in Early Access; minimum specifications may change during development.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-4770K@3.5GHz or Ryzen 5 1500X@3.5GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes ↓ : SSD recommended. The game is in Early Access; recommended specifications may change during development.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

EVERSPACE ™ 2, uzayda ve gezegenlerde derin keşifler, tonlarca ganimet, RPG öğeleri, madencilik ve işçiliği ile hızlı tempolu, tek oyunculu bir uzay gemisi nişancı oyunudur. Sırlar, bulmacalar ve tehlikelerle dolu canlı, el yapımı bir açık dünyada geçen düşünceli bir hikaye yaşayın.

Kampanyada kendi hikayelerini anlatacak arkadaşlar edineceksiniz. Yan görevlerde size katılacaklar ve oyunsonunda belirli faydalar sağlayacaklar, burada kısır karşılaşmalar ve acımasız zorluklar sizinle bir sonraki epik ganimet düşüşü arasında duracak.
Yabancı türleri keşfedin, gizemleri ortaya çıkarın, gizli hazineleri bulun ve değerli eşyalarınızı kanun dışı çetelere karşı savunun. Ama ukala olmayın: Bu ultra özel teçhizatı kapıp canlı çıkmanın bazı ciddi pilotluk becerileri ve doğaçlama için tüm yeteneğinizi gerektireceği bazı yüksek riskli / yüksek ödüllü alanlar sizi bekliyor olacak.


Düşmanlarınızı EVERSPACE ™ yöntemiyle yok edin: Arkanızda sadece bir iz bırakarak çılgın it dalaşlarına dönüşen silahları atlayın, fırlatın, yuvarlayın ve güçlendirin. Dronlar, avcılar, ağır bombardıman uçakları ve güçlü savaş gemileri gibi çok çeşitli rakipleri büyük başkent gemilerine kadar yenmek için çok çeşitli silah ve yetenekler kullanın. Her zaman etrafınıza bakın ve çevrenizi kendi yararınıza kullanın ve sayıca az olsanız bile üstünlük kazanın.


EVERSPACE dünyasına girin ve boş zamanlarınızda keşfedin. Küme 34, ortaya çıkarılması gereken ana ve yan görevler, etkinlikler, etkinlikler ve sırlarla doludur. Öyleyse hipersürücünüzü çalıştırın ve mirasınızı yıldızlar arasında şekillendirin.


Özel gemi koleksiyonunuzu, çeşitli benzersiz gemi sınıflarından oluşan neredeyse sonsuz gemi tedarikinden genişletin ve yapınızı mükemmele optimize edin. Bireysel oyun tarzınıza ve mevcut hedefinize uyacak şekilde modülleri, silahları, cihazları ve avantajları akıllıca birleştirin.


Bir sonraki daha iyi donanımı araştırın ve mevcut kurulumunuzu sürekli olarak yeniden değerlendirmeye hazır olun. Oyun tarzınıza uyan ganimetleri arayın, ancak konfor alanınızdan çıkıp yeni bir şeyler denemeye istekli olun. Potansiyellerini tam olarak en üst düzeye çıkarmak için ekipman, avantajlar, cihazlar ve gemiler arasındaki sinerjik etkileri bulmaya ve bunlardan yararlanmaya hazır olun.


Her zaman olmak istediğiniz yarı zamanlı tüccar olmak için, belirli mallar üzerinde en iyi fırsatları arayan dünyayı dolaşın. Bununla birlikte, fiyatlar arz ve talebe göre değişiklik göstereceğinden, bir sonraki ticaret istasyonuna gitmeden önce en son teklifleri kontrol etmelisiniz. Yıldızlararası yolculuk sırasında daima pusulara karşı tetikte olun.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal