Gönderen Konu: FIELD OF GLORY II MEDIEVAL-SKIDROW  (Okunma sayısı 143 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
FIELD OF GLORY II MEDIEVAL-SKIDROW
« : 06 Şubat 2021, 23:46:10 »Tür       : Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 2.57 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 8 / 10
Processor: 2.0GHz i5/A8 or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: 1GB DirectX 9 Compatible Graphics Card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound card
Recommended:

OS: Windows 8 / 10
Processor: 2.0GHz i5/A8 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Discrete 2GB DirectX 9 Compatible Graphics Card
DirectX: Version 9.0c
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound cardOYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Field of Glory II Medieval, MS 1040'tan MS 1270'e kadar Orta Çağ'da geçen sıra tabanlı bir taktik oyunudur.

Bu atlı şövalyenin en parlak dönemiydi. 12. yüzyılın sonlarına doğru tepeden tırnağa zırhlı olan Avrupalı ​​şövalyeler, ağır atları sıkı bir şekilde sürdüler ve yatık mızraklarla yıkıcı bir hücum yaptılar.Dönemin ana temaları arasında Fransa Krallarının İngiltere Kralları ve Alman İmparatorları'na karşı mücadeleleri, Galli, İskoç ve İrlandalılara karşı İngiliz fetih savaşları veya fetih girişimleri, Baltık Haçlı Seferleri ve Moğolların Doğu Avrupa'yı istilası sayılabilir. Hanedan mücadeleleri ve güçlü soyluların ayaklanmalarıyla birlikte, Avrupa neredeyse sürekli bir savaş halindeydi.

Field of Glory II Medieval, Anglosaksonlar ve Normanlar, fetih sonrası İngiltere, Fransa, Almanya, İskoçya, Galler, İrlanda, Aşağı Ülkeler, Özgür Kantonlar, Danimarka, Norveç, İsveç ordularının komutasını almanızı sağlar. Bohemya, Polonya, Cermen Şövalyeleri, pagan Eski Prusyalılar ve Litvanyalılar, Rusya, Macaristan, Kumanlar, Volga Bulgarları ve Moğollar, 11. ve 13. yüzyıl Kuzey ve Orta Avrupa'da geçen sonsuz çeşitli savaş ve seferlerde.Seçtiğiniz orduyu ve onun adlandırılmış generallerini, bir yapay zekaya veya bir insan rakibe karşı ayarlanmış tarihi savaşlarda veya özel savaş durumlarında zafere taşıyın. O milletin gerçek bir generali için çağın herhangi bir zamanında mevcut olabilecek tüm seçenek ve varyasyonlara izin veren tarihsel olarak doğru savaş düzenlerinden güçlerinizi seçin.

Field of Glory II Medieval, her biri çağın rengini ve çeşitliliğini ortaya çıkarmak için birden fazla varyasyona sahip 100'den fazla güzel ve tarihsel olarak doğru, tamamen animasyonlu birlik birimine sahiptir. Kılıçların yanıp sönmesini ve okların uçmasını izleyin! Vücutlar savaş alanını darmadağın ederken zafer veya yenilginin maliyetini sayın.Field of Glory II Medieval, savaşlara odaklanan ve orduları stratejik bir harita etrafında hareket ettirmek için zaman harcamadan gerçek stratejik kararlara izin veren bir kampanya sistemine sahiptir. Her savaş, ilerlemeniz için hayati önem taşır. Ordunuz, düşmanlarınıza ve onların müttefiklerine karşı zaferden zafere giderken tecrübe ve esrar kazanacak.

Dönemin büyük çatışmalarını kapsayan dört tarihsel temelli kampanya vardır: Angevin İmparatorluğu, Kuzey Haçlı Seferleri, Alexander Nevsky ve Moğol İstilaları. Ayrıca herhangi bir ulusu (ve onların tarihi müttefiklerini) başka bir ulusa (ve onların müttefiklerine) karşı binlerce permütasyon vererek yönetmenize izin veren bir sandbox kampanya sistemi de vardır.

Zafer, kararlılık ve taktiksel ustalık gerektirecektir.
İNDİRİLECEK TORRENT DOSYA LİNKİ AŞAĞIDADIR.LİNK ÖLMÜŞ İSE KAYIT OLARAK EKLENTİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

OYUNU TORRENT İNDİRMEK/DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN
« Son Düzenleme: 07 Mart 2021, 15:05:13 Gönderen: uploader »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal