Gönderen Konu: FLASHING LIGHTS POLICE FIREFIGHTING EMERGENCY SERVICES SIMULATOR-SKIDROW  (Okunma sayısı 322 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili GörüntüleTür       : Indie, Simulation, Early Access
Platform: PC
Boyut    : 1.68 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7/8/10 (64bit)
Processor: Intel Core i3 2GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: AMD R7 200 Series / NVidia 700 series with 1GB vram or above
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available spaceOYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

YANIP SÖNEN IŞIKLAR
Polise, acil tıbbi hizmetlere veya itfaiyeye kayıt olun ve açık bir dünyada her servise özgü görevleri üstlenin. Umutsuz araba kovalamacalarına katılın, hayatı tehdit eden yaraları teşhis edin ve ölümcül yangınları söndürün! Her departmanın, görevdeyken kullanabileceğiniz kendi araçları ve ekipmanları vardır. Tek bir oyuncuyla oynayın veya paylaşılan bir dünyadaki olaylarla başa çıkmak için çevrimiçi çok oyunculu modda arkadaşlarınızla birlikte çalışın.

Genellikle bir suç olayına ilk yanıt veren polis, en hızlı araç ve çeşitli ekipmanlarla donatılmıştır. Rolleri park biletlerini dağıtmaktan tehlikeli şüphelileri kovalamaya kadar değişmektedir. Suç faaliyetlerini önlemek ve devam etmekte olan suçları durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Acil bir tıp uzmanı olarak, işiniz halkın üyelerini canlı tutmak, hastaların yaralanmalarını, teşhisini ve daha fazlasını tedavi etmektir. Kullanacağınız hayat kurtarıcı ekipmanlara tıbbi kitler, sedyeler ve ambulanslar dahildir. ÇOK OYUNCU
Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla takım kurun ve ekibinizi istediğiniz üç acil servis arasında paylaşın. Çeşitli araçlarda, ihtiyaç duyduğunuz yerde açık dünyada dolaşın, kazalarda sivillere yardım etmek veya kaçan bir suçluyu yakalamak için birlikte çalışın.

MISYONLAR
Çeşitli eylem çağrıları, seçtiğiniz bölüme ve açık dünyadaki ilgili alana bağlı olarak olaylara yanıt verdiğinizi görecektir. Hızlandırılmış ve yasa dışı otoparktan, şiddetli yangınlara ve hayati tehlike oluşturan araba kazalarına kadar, Yanıp Sönen Işıklarda baskı devam ediyor.

DÜNYA
Yanıp Sönen Işıklar, yaşamın her köşesinde acil durumların patladığını görecek, gelişen bir açık dünyaya (şu anda 3.5KM x 3.5KM) sahiptir.

ERKEN ERİŞİM
Bu sayfadaki tüm ekran görüntüleri devam eden bir çalışmadır ve görseller değişebilir. Açık dünyayı farklı ortamları, görevleri ve senaryoları içerecek şekilde genişletme planımız. Ayrıca Erken Erişim dönemi boyunca acil servis ekipmanları ve oyun mekaniği de ekleyeceğiz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.
 İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal