Gönderen Konu: FORGED OF BLOOD V1.4.4690-PLAZA  (Okunma sayısı 351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
FORGED OF BLOOD V1.4.4690-PLAZA
« : 16 Mayıs 2020, 16:32:37 »Tür       : Adventure, Indie, RPG, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 9.43 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 10
Processor: i5-7200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia MX150 or equivalent
DirectX: Version 9.0
Storage: 11 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 10
Processor: i7-7700
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 760 equivalent or higher
DirectX: Version 9.0
Storage: 11 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Forged of Blood, modern sıra tabanlı taktik RPG için derinlik ve mekanik karmaşıklığın sınırlarını zorluyor. Sınıfsız karakter oluşturma, stratejik yönetim ve küçük birim taktik oyun, oyuncuları ahlaki gri bir fantezi dünyasında iç savaşın ortasına yerleştiren çok katmanlı bir deneyim yaratmak için bir araya geliyor.

Zor kararlar ve daha sert sonuçlardan oluşan bir oyun olan Forged of Blood, oyuncuları oyunun her katmanında karar vermeye zorlayacak. Savaş alanında, karakter yapıları, sıra düzeni verimliliği ve konumlandırma zaferin anahtarı olacaktır. Savaş meydanındayken, dünya haritası üzerindeki seçimleriniz krallığınızın kaderini ve halkınızın geleceğini belirleyecektir.

ANA ÖZELLİKLER:
Taktik Fantezi: Canavarlara ve insanlara karşı derin sıra tabanlı taktik savaşlarda kılıç ve kalkanla alana girin veya güçlü büyüler yapın.
Sınıfsız Savaş: 9 benzersiz silah ve geniş bir büyü sistemi ile Forged of Blood karakterlerinizi tipik tank / DPS / şifacı rolleri ile kısıtlanmadan istediğiniz şekilde oluşturmanızı sağlar.
Magic in Science: Video oyunlarında şimdiye kadar denenmiş en karmaşık ve benzersiz sihirli sistemlerden birinin özgürlüğünü ve gizemlerini keşfedin.
Kingdom at War: Kaybettiğiniz imparatorluğu geri kazanmak için dövüşünüzde stratejik katman üzerinde en fazla üç kahraman karakter partisine komuta edin.
Anlamlı Seçim: Seçimleriniz önemlidir. Karakter oluşturmadan oyun anlatılarındaki seçimlerinize, kararlarınız oyunun Stratejik ve Taktik katmanlarında yankılanacaktır.
Sonunuz; araçlarınız: Gri ve eşsiz bakış açıları dünyasında, Attiras'ın geleceği için neyin “doğru” ve “yanlış” olduğuna karar vermek size kalmış. Forged of Blood, çoğu RPG ayarında yaygın olan geleneksel İyi - Kötü ölçeği yerine yeni bir Üç Eksenli Kişilik Planı (TAPP) sistemini tanıtacaktır.
TAKTİKSEL FANTAZİ, BAĞLANMAMIŞ.
Kendi karakterinizi oluşturmak nadiren 9 silah türüyle (her biri kendi yetenek ağaçlarına sahip) ve 6 genel yetenek ağacıyla çok özgürleştirildi. Savaşa girerken, oyuncular her biri iki silah seti ve herhangi bir taktik duruma cevap verme yeteneklerine sahip beş karaktere kadar özelleştirilmiş partiler alabilirler.

SPELLCRAFTING, OLMALIDIR.
Çok az sistem Magurite Yazım İşi mekaniğimizin özgürlüğüne uyacaktır. Forged of Blood, oyuncuları savaşta kullanabilecekleri güçlü büyülü güçlerin doğrudan kontrolünü sağlar ve her biri 8 Efekt Sınıfı ile 6 Efekt Modiferi ile büyüler oluşturmaya izin verir, bu da 12 Efekt Değiştirici ile bireysel olarak değiştirilebilir. Daha sonra büyü 12 benzersiz Global Değiştirici aracılığıyla şekillendirilir ve ayarlanır. Bu olması gerektiği gibi heceliyor.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal