Gönderen Konu: GENERATION ZERO FNIX RISING-CODEX  (Okunma sayısı 537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
GENERATION ZERO FNIX RISING-CODEX
« : 25 Haziran 2020, 14:59:34 »Tür       : Action, Adventure
Platform: PC
Boyut    : 31 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: 64bit OS – Windows 7 with Service Pack 1
Processor: Intel i5 Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580
Storage: 35 GB available space
Recommended:

OS: 64bit OS – Windows 10
Processor: Intel i7 Quad Core
Memory: 16 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 960 / R9 280 – 4GB VRAM
Storage: 35 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Hayatta kalma mücadelesi 1989 yılı sona ererken devam ediyor. Siz ve arkadaşlarınız istila makinelerinden uzak durmak ve silah ve teçhizat için terk edilmiş binaları taramak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam ettikçe, kayıp nüfusu bulmanın umudu azalmaya başladı. Ancak, son zamanlarda kendi başınıza ve arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz keşif görevleri bazı beklenmedik sonuçlar verdi - FNIX makineleri tarafından yapılmış gibi görünen yapılar Östertörn anakarasının Güney Sahili boyunca ortaya çıkmaya başladı. Neyse ki, hem Güney Kıyısı, Takımadalar ve Tarım Arazileri bölgelerine dağılmış, istilacılara karşı direniş gösteren kurtulanlar da var gibi görünüyor.

GENİŞLETME PAKETİ ÖZELLİKLERİ
Değiştirilmiş Peyzajlar
Yolunuz sizi daha önce keşfedilen Östertörn bölgesine geri götürdüğünden, makinelerin manzarayı ihtiyaçlarına göre yeniden yapılandırmakla meşgul olduğunu keşfediyorsunuz. Tahkimatı oluşturan muazzam duvarlar, uğursuzca parlayan jeneratörler ve yaklaşan kablo ağı, bölgede gizlice bakarken gördüğünüz yapılardan sadece birkaçı. Biçerdöverler, kullanılabilecek herhangi bir kaynağı toplarken, sadece bir zamanlar orada duran binaların kabuklarını bırakarak yakındaki kasabalar harabeye bırakılmıştır. FNIX'in ne planladığı belli değil, ama ne olursa olsun iyi olamaz.

DİRENÇ BÜYÜYOR
Takımadalar ve Tarım Arazileri bölgelerine geri dönüşünüz, insan direncinin açık belirtilerine çarptığınızda size bir umut ışığı sunmuştur. Bu bölgeyi çoğunlukla işgalin ilk günlerinde ordu ve makineler arasındaki mücadelenin açık işaretleri için ilişkilendirdiğinizde, baktığınız her yerde kasabalar harabeye, yıkıma ve ölüme terk edilmiş durumdasınız, şimdi şansa rağmen hayatta kal. Hayatta kalanların cepleri, kilit noktalara sığmayı başardı ve güvenli kalmak ve düşman makinelere verilen hasarı en üst düzeye çıkarmak için stratejik pozisyonları kullandılar. Ancak, tutuşları her zaman en iyi ihtimalle belirsizdir ve düşmanlar saldırılarında acımasızdır.

KEŞFETMEK İÇİN DAHA FAZLASI
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal