Gönderen Konu: HALF LIFE ALYX FINAL HOURS-SKIDROW  (Okunma sayısı 380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
HALF LIFE ALYX FINAL HOURS-SKIDROW
« : 09 Temmuz 2020, 22:12:39 »Tür       : Action
Platform: PC
Boyut    : 5.17 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 (SP1+)
Processor: x86, x64 architecture with SSE2 instruction set support
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DX10
DirectX: Version 10
Storage: 8000 MB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Yirmi iki yıl önce Geoff Keighley, Half New Life'ın Son Saatlerini yazmak için Gabe Newell ve Valve Software'i ziyaret ettiğinde üniversitedeydi. Şimdi, yirmi yılı aşkın bir süre sonra Keighley, Half-Life'ın Son Saati: Alyx için Valve'e geri döndü.

Bu 25.000 kelimelik multimedya deneyimi, okuyuculara son on yılda Valve'deki benzeri görülmemiş ve verimsiz bir görünüm kazandırıyor. Şaşırtıcı iptal edilen projelerin ortaya çıkmasından daha önce hiç görülmemiş görüntü, fotoğraf ve videoya kadar, Final Hours Valve'in yaratıcı sürecini parçalara ayırıyor ve Half-Life: Alyx'in gelişim tarihini samimi bir şekilde araştırıyor.

Bu etkileşimli hikaye kitabı sanal gerçeklik kulaklığı kullanmaz veya gerektirmez. Müşterilere Valve’in yaratıcı sürecinin duvardaki bakış açısını sunmak için 25.000 kelimelik geleneksel bir hikayeyi 3D video oyun teknolojisi ile birleştiriyor.

ÖZELLİKLER DAHİL:

İNTERAKTİF “TONER” PUZZLES: Half-Life: Alyx'ten esinlenilen interaktif bulmacalar ile daha önce hiç görülmemiş konsept sanat ve görüntülerin kilidini açın
ASLA GÖRMEDEN ÖNEMLİ PROTOTİPLER: Alyx'in erken video prototiplerinden iptal edilen diğer oyunlara kadar Valve bilinmeyen ve yayınlanmayan projeleri ortaya çıkarır.
KULAKLIK SES MİKSERİ: Geliştirme ekibi ile aynı kaynak dosyalarını kullanarak kendi headcrab ses efektlerinizi oluşturun.
GELİŞTİRME ZEMİN DENEYİMİ: Half-Life: Alyx için geliştirme alanını gösteren interaktif bir 3D tur ile Valve ofisini keşfedin.
VALF ZAMANI: Etkileşimli bir zaman çizelgesi, Valve'in son on yıldaki yazılım ve donanım projelerini, daha önce bilinmeyen projeleri de içerir.
RHYS DARBY: Half-Life: Alyx'in yıldızlarından Rhys Darby (“Russell”) ile özel röportaj
Not: Yarılanma Ömrü Son Saatleri: Alyx bir VR kulaklığı gerektirmez veya kullanmaz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal