Gönderen Konu: HEAT-TINYISO  (Okunma sayısı 356 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
HEAT-TINYISO
« : 05 Temmuz 2020, 23:36:58 »Tür       : Action, Adventure, Indie, RPG, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 51.5 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 5 1300X @ 3.5 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce 970 GTX (4GB VRAM), AMD RX560 (4GB VRAM)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space
Additional Notes ↓ : SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit
Processor: i7-6700K @ 4.0 GHz, AMD Ryzen 5 2600X @3.6 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce 1080 TI GTX (11GB VRAM), AMD Vega 64 (8GB VRAM)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space
Additional Notes ↓ : SSD strongly recommended. The game contains EAC anti-cheat technology.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


toprak parçası

Büyükbaba eski çiftliğinden sana geçti. Isı için yeni Homestead modunda onu hayata döndürmeye yardımcı olun.

Homestead, her gün muhteşem bir çiftlik inşa ettiğiniz ve geceleri uyuduğunuz yeni bir Tek Kişilik moddur. Harvest Moon ve Stardew Valley gibi oyunlardan ilham aldı, ancak birçok hayatta kalma unsurunu karıştırarak farklı bir yöne çekmek istedik.

10 farklı senaryo arasından seçim yapabilirsiniz. Her senaryo farklı bir başlangıç ​​evine, başlangıç ​​ekipmanına sahiptir ve bazılarının özel koşulları vardır. Oyun gece uyurken kaydeder, eski tasarrufları yükleyebilir ve tam yönetici komutlarını destekler.

Sıcaklık

Vahşi doğada hayatta kalın, bir ev inşa edin, bir aile kurun ve bölgenizi genişletin. Başkan olarak güç kazanın, Şerif olarak adalet sağlayın, kabileniz için Şef olarak savaşın veya Vali olarak güney konukseverliğini gösterin. 19. yüzyıl Amerika'sında yeni hayatınıza başlayın.

Heat, 40 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu bir hayatta kalma modudur.

çevre

Heat'de 67 km2'lik bir dünyaya yayılmış 20 benzersiz biyom vardır ve bunların her biri keşfedilecek kendi alt biyomlarına sahiptir. Yoğun orman zemini oluşturmak için, oyuncuların inşa etmek için araziyi temizlemelerini gerektiren benzersiz bir yol geliştirdik. Soğuk dağlık zirvelerinden tropik sahillere ve sert çöllerden bataklık bataklık alanlarına kadar uzanan geniş ve çeşitli manzaraları keşfedin. Gerçek dünya fotogrametrik verileri kullanarak köklerden inşa edilmiş, yeni nesil grafikleri hem çeşitlilik hem de ayrıntılarla yaşayın.

Stoklar ve Sevkiyat Kutusu

Stoklarda yeni bir konsept sunuyoruz. Ağır malların depolanması için fiziksel alan gerekir, bu nedenle hafif malları küçük kaplarınızda saklayabilmenize rağmen, ahşap, taş, cevher ve diğer ağır malzemeler büyük stoklarda saklanmalıdır. Bu, oyunculara mallarının görsel bir temsilini verir ve stoklar yer kapladığı için düşünce de onları savunmak zorundadır. Her oyuncu, başlangıçlarına yardımcı olmak için hafif ve ağır malların bir karışımını kabul eden bir zanaat kabı da yapabilir, ancak bunlar sınırlı slotlarla gelir.

Oyuncular ayrıca nakliye kutuları oluşturabilir. Bunlar üssünüze yerleştirilebilir ve içinde oyun içi para birimi için hasat edilmiş, hazırlanmış ve çiftlenmiş mallar satabilirsiniz. Nakliye kutuları ayrıca, zor kazanılan oyun içi para biriminizi kullanarak ürün sipariş edebileceğiniz bir katalog ile birlikte gelir.

Çiftçilik ve Yemek Pişirme

Çapa, sulama kabı, fıskiyeler ve tırpan ile çiftliğe hazır olun. Her aracın kendine ait katmanları vardır ve ekilebilecek çeşitli mahsuller vardır. Gübreler de gelecek çiftçi için önemli bir husustur.

Ürünleriniz olgunlaştıktan sonra, çok çeşitli gıda türleri üretmek için onları hasat edin ve pişirme istasyonlarına getirin. Ayrıca, ekinlerinizi nakliye bölmenize satmaya ve tarım operasyonunuz için daha fazla tohum satın almaya karar verebilirsiniz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal