Gönderen Konu: HOOP GAWDS-PLAZA  (Okunma sayısı 275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
HOOP GAWDS-PLAZA
« : 16 Mayıs 2020, 15:24:30 »Tür       : Indie
Platform: PC
Boyut    : 340 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: intel 5y70
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Integrated
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: i7
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Dedicated
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


HOŞGELDİNİZ VE TEBRİKLER!
İnkar edilemez bulmacaları çözme yeteneğiniz nedeniyle anıtsal Deney için prestijli “Test Konusu” için seçildiniz. Bu değerlendirmeyi “video oyunları” kullanımınıza dayandırdık.

Size bir dizi deneme yapılacak; birçoğunun ölümcül sonuçları var. Nihai hedef, yolunuza başka engeller olsa da, bir sonraki teste bir ışınlayıcı açan bir kasnaktan bir top atmak olacaktır. Endişelenme; üstün aklınız ve becerinizden biri için çok kolay olmalı.

KAMPANYA
Hain platformlarda gezinmek, tehlikeli taşıyıcılara binmek ve 25 deneme boyunca heyecan verici efekt çemberlerini kullanmak zorunda kalacaksınız. Efekt çemberleri şunları içerir: Taşıyıcı Çemberler, Yeniden Doğma Çemberleri, İmha Çemberleri, Yerçekimi Çemberleri ve Işınlama Çemberleri. Tüm bu unsurları haritayı hareket ettirmek, ışınlayıcıyı etkinleştirmek ve bir sonraki denemeye geçirmek için kullanmanız gerekecek.

SPOR TOPU
Bu oyun, benzersiz bir oyun deneyimi için aynı denetleyiciyi ve alternatif dönüşleri kullanmak için tasarlanmış yerel bir çok oyunculu moda sahiptir. Her oyuncuya dört spor topu, bir Hoop Gawd topu ve tur başına üç atış verilir. Tüm spor toplarını spor hedefi üzerinden alan ilk oyuncu kazanır! Bu modu öğrenmek kolaydır, ancak ustalaşması zordur.

DENEME KAYITLARI
Kampanya sırasında geçerli saatinizi ve çekim sayısını gösterme seçeneğiniz vardır. Oyun ayrıca, deneme başına en iyi zaman ve en düşük atış sayısı için kayıtlarınızı takip eder. Varsayılan olarak, bu HUD öğeleri deneyime stres ekleyebilecekleri için kapalı olarak ayarlanmıştır. Yine de oyunu geçtikten sonra, mevcut kayıtlarınızı takip etmek ve aşmak için bunları kullanın.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal