Gönderen Konu: INCONSISTENCIES-PLAZA  (Okunma sayısı 345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
INCONSISTENCIES-PLAZA
« : 07 Haziran 2020, 21:05:40 »Tür       : Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 2.14 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10
Processor: i3-4130 @ 3.3GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 660 or equivalent
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: i5-4590 @ 3.3GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 960 or equivalent
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Tutarsızlıklar, ego perspektifinden oynanan sürükleyici bir psikolojik korku deneyimidir. Rethan ailesinin gizemli, nesiller arası çift intiharını ortaya çıkarmak için eski bir kulübeyi araştırırken genç özel dedektif Sally Harrison olarak oynuyorsunuz. Ilginç ipuçları toplamak, nesneleri birleştirmek ve karmaşık bulmaca çözmek. Kararlarınıza göre değişecek heyecan verici ve eşsiz bir hikaye sizi bekliyor!

Oyun, çevreyi keşfetmeye ve yavaş yavaş atmosferi oluşturan bilgi toplamaya odaklanıyor. Hikaye, ince çevresel detaylar ve toplanan bilgilerin gerçeküstü bilgileri ile anlatılıyor. Aldığınız kararların hepsi kesindir ve hikayeyi önemli ölçüde etkileyecek, bu da birden fazla hikaye ve bitiş yaratacaktır. Ölüm de oyunun önemli bir yönüdür. Çok sayıda gizli nesne ve farklı sonlar sayesinde yüksek bir tekrar değeri elde edilir.

ÇEVRE
Medeniyetten uzak, gölün yakınındaki eski bir loca olan Rethans'ın aile evini araştırıyorsunuz. Birçok sır ve tehlikeye sahip ürkütücü bir ev. Karanlık koridorlarda dolaşıyorsunuz ve kafanız eski sakinlerin karanlık hatıraları ve deneyimleriyle dolarken garip odaları araştırıyorsunuz. HİKAYE
Arthur ve Marilyn Rethan'ın çifte intiharı birkaç on yıl önce tüm gazetelerde mermi yaptı, ancak şimdi oğulları James ve karısı da ölü bulundu. Görünüşe göre onlar da intihar etti. Artık Rethan vakaları olarak bilinen nesiller arası çift intiharlar, davaları çözmek için görevlendirilen genç özel dedektif Sally Harrison'un kariyerinde en gizemli ve açıklanamayan vakalardan biridir. Bir oyuncu olarak, karanlık geçmişin parçalarını ortaya çıkaracaksınız ve her yeni ipucu sizi korkutup korkutacak. Gerçeği bulmak size kalmış. Ama kaçacak mısın yoksa ne olduğunu ortaya çıkarmak için her şeyi deneyecek misin?

OYUN MEKANİĞİ
Tutarsızlıklarda kesinlikle tek başınasınız. Size yardım edecek silah olmadan, garip olaylarla sadece zihninizle savaşmalısınız. Karmaşık bulmacaları çözerek ve ipuçlarını bularak, evde gerçekten ne olduğu hakkında daha fazla bilgi kazanacaksınız. Belirli durumlarla başa çıkma kararlarınızın da oyun üzerinde büyük etkisi vardır. Küçük ayrıntılara dikkat etmezseniz, belirleyici ipuçlarının çoğunu kaçırmanız oldukça olasıdır.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal