Gönderen Konu: INTELLIGENCE OPERATION-DARKSIDERS  (Okunma sayısı 200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
INTELLIGENCE OPERATION-DARKSIDERS
« : 04 Ocak 2021, 22:12:12 »Tür       : Action, Adventure
Platform: PC
Boyut    : 5.54 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows: 7,.8, 10
Processor: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVidia 8800GT with 512Mb RAM or better
Storage: 15 GB available space
Recommended:

Graphics: NVDIA GTX 1050 Ti
Storage: 15 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Intelligence Operation bir Third Person Shooter oyun modudur. Aksiyon tabanlı bir hikaye oyunudur. Eski bir askerin hainlere karşı verdiği mücadele anlatılır.
İki Özel Yetiştirilmiş Asker

Aşağıda anlatılanlar oyunun ana hikayesidir. Hikaye Flash Back ile anlatılıyor. Oyunun geri kalan kısmı ise bu süreçten sonra savaşarak oyunun son noktasına ulaşmanızdır.

İstihbarat ile ortak operasyonda birlikte olan Jack ve Pater. Ülke sınırları dışında 8 km doğuda çalışır. Lojistik destek istihbarat desteği ile sağlanır. Harekatı başlatan Jack ve Pater, istihbaratın verdiği bilgilerle saldırmaya başlarlar ancak kısa bir süre sonra birliklerin ve hava desteğinin düşmanlar tarafından gelmeye başlamamaları gerekirdi. Jack ve Pater, istihbarat ve telsizle bunun olmaması gerektiğini söyleseler bile, doğrudan düşman ateşine maruz kalırlar. Jack ve Pater, düşman birliklerine saldırılarına devam eder. Baba ölür ve Jack uzun bir kaçıştan sonra ülkesine gelir. Ödül verilir ve köşeye çekilir.

Uzun bir süre sonra, bir gazetecinin soruşturması sonucunda, istihbarat Jack ve Pater'in bu operasyonda yalnız kaldığını öğrenir ve Jack'e ulaşarak topladığı tüm bilgi ve verileri ve geri dönen Jack'in hayatını anlatır. intikam al, söylendi. Şimdi yolda yalnız kalan Jack intikam almak için adım adım operasyonlara başlar. Tek bir amacı olan Jack, istihbarat şefini öldürmek için içeride güvendiği bir arkadaşının desteğini alır. İstihbarat başkanına ulaşmak için yönlendirdiği tüm teröristler onlara tek tek ulaşır, gerekli bilgileri alır ve öldürür.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal