Gönderen Konu: SID MEIERS CIVILIZATION VI NEW FRONTIER PASS PART 1-CODEX  (Okunma sayısı 735 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili GörüntüleTür       : Strategy
Platform: PC
Boyut    : 10.8 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450 or Intel Integrated Graphics 530
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device
Additional Notes ↓ : Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++ 2012 and 2015 Runtime Libraries, and Microsoft DirectX. Internet connection and acceptance of Steam™ Subscriber Agreement required for activation. See http://www.steampowered.com/agreement for details.
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Aslen efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier tarafından yaratılan Civilization, zamanın testine dayanacak bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devrinden Bilgi Çağına kadar bir medeniyet kurarak ve yöneterek Dünya Hükümdarı olun. Dünyanın bilinen en büyük medeniyetini inşa etmeye çalışırken savaşın, diplomasinin yönetilmesini, kültürünüzü geliştirin ve tarihin en büyük liderleriyle kafa kafaya geçin.

Medeniyet VI dünyanızla etkileşime geçmenin yeni yollarını sunuyor: şehirler artık harita üzerinde fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültürde aktif araştırmalar yeni potansiyelin kilidini açıyor ve rakip liderler beş yoldan biriyle yarışırken kendi tarihsel özelliklerine göre kendi gündemlerini takip edecekler oyunda zafer kazanmak için.


GENİŞLETİCİ EMPİRLER:
İmparatorluğunuzun harikalarını daha önce hiç olmadığı gibi haritaya yayılmış olarak görün. Her şehir birden fazla karoya yayılır, böylece şehirlerinizi yerel araziden tam olarak yararlanmak için özelleştirebilirsiniz.


AKTİF ARAŞTIRMA:
Tarih boyunca uygarlığınızın ilerlemesini hızlandıran desteklerin kilidini açın. Daha hızlı ilerlemek için, birimlerinizi aktif olarak keşfetmek, ortamınızı geliştirmek ve yeni kültürleri keşfetmek için kullanın.


DİNAMİK DİPLOMASİ:
Diğer medeniyetlerle etkileşimler, oyun boyunca, çatışmanın yaşamın bir gerçeği olduğu ilkel ilk etkileşimlerden geç oyun ittifakları ve müzakerelere kadar değişir.


KOMBİNE SİLAHLAR:
“Döşeme başına bir birim” tasarımına genişleyen destek birimleri artık piyade ile tanksavar desteği veya yerleşimcileri olan bir savaşçı gibi diğer birimlere gömülebilir. Benzer birimler de güçlü “Kolordu” birimleri oluşturmak için birleştirilebilir.


GELİŞTİRİLMİŞ ÇOK OYUNCULU:
Geleneksel çok oyunculu modlara ek olarak, hepsi tek bir oturumda kolayca tamamlanacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli durumlarda arkadaşlarınızla işbirliği yapın ve rekabet edin.


TÜM OYUNCULAR İÇİN CIV:
Uygarlık VI, deneyimli oyunculara uygarlıklarını en büyük başarı şansı için inşa etmeleri ve ayarlamaları için yeni yollar sunar. Yeni eğitim sistemleri, yeni oyuncuları temel kavramlara tanıtır, böylece kolayca başlayabilirler.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal