Gönderen Konu: KENSHI V1.0.47-RAZOR1911  (Okunma sayısı 241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
KENSHI V1.0.47-RAZOR1911
« : 16 Nisan 2020, 23:01:21 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 6.99 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS:64-bit Windows
Processor:Dual-core 64-bit
Memory:6 GB RAM
Graphics:Pixel shader 5.0 capable card
DirectX®:11
Hard Drive:14GB HD space
Recommended:

OS:Windows 7 64-bit
Processor:Quad-core 64-bit
Memory:16 GB RAM
DirectX®:11
Hard Drive:14GB HD space
**Recommended install to SSD for optimum performance


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Doğrusal bir hikaye yerine açık uçlu sandbox oyun özelliklerine odaklanan serbest dolaşım ekibi tabanlı bir RPG. Bir tüccar, bir hırsız, bir asi, bir savaş ağası, bir maceracı, bir çiftçi, bir köle ya da sadece yamyamlar için yiyecek olun.

Yeni ekipman araştırın ve yeni ekipman hazırlayın. İşler kötüye gittiğinde güvenli müstahkem cennetler olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin veya bir iş kurmak için kullanın. Sert çölde hayatta kalmak için gereken güç ve servet için çabalarken dünyadaki çeşitli gruplara yardım edin veya karşı çıkın. Adamlarınızı cılız kurbanlardan usta savaşçılara kadar eğitin. Yaralı manga arkadaşlarınızı güvenli bir yere taşıyın ve hepsini canlandırın.

ÖZELLİKLERİ
Daggerfall'dan bu yana en büyük tek oyunculu RPG dünyasında 870 kilometrekareden fazla uzanan kesintisiz bir oyun dünyasında serbest oyun. Oyun asla sizi sınırlamaya veya kişisel oyun tarzınızı kısıtlamaya çalışmayacaktır.
İstediğiniz kadar karakter özelleştirin ve sizin için savaşmak için bir takım oluşturun. Karakterler sadece istatistiklerinde değil görünümlerinde de deneyim ile büyüyecek ve güçlenecektir.
Orijinal RTS-RPG hibrit türünü ele alalım. Yapay olarak daha güçlü istatistiği olan herkesten daha "kahraman" karakterleri yok - Karşılaştığınız her karakter ve NPC potansiyel olarak eşittir ve bir adı, bir hayatı vardır.
Sen seçilmiş değilsin. Harika ve güçlü değilsin. Diğer herkesten daha fazla “puanınız” yok. Siz evrenin merkezi değilsiniz ve özel değilsiniz. Siz bunun için çalışmadığınız sürece.
Yeni teknolojileri araştırabileceğiniz, savunmanızı geliştirebileceğiniz ve yeni donanımlar hazırlayabileceğiniz bir temel oluşturun.
İşler kötüye gittiğinde güvenli müstahkem cennetler olarak kullanmak için kendi binalarınızı satın alın ve yükseltin ya da bir iş kurmak için kullanın.
Oyun çeşitliliği ve olanakları. İyi olun, kötü olun, bir işadamı olun, bir hırsız olun, bir kasabada yaşayın, çölde yaşayın, yalnız seyahat edin, ordularda seyahat edin, bir kale inşa edin, bir şehri yıkın. Kendini köleleri özgürlüğüne ada, ya da kendini bir köleye dönüştür.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal