Gönderen Konu: KOI UNLEASHED-DARKSIDERS  (Okunma sayısı 367 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
KOI UNLEASHED-DARKSIDERS
« : 01 Mayıs 2020, 17:54:10 »Tür       : Action, Indie, RPG
Platform: PC
Boyut    : 1 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7 and above
Processor: 1.2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512MB
DirectX: Version 9.0
Storage: 2 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Koi Unleashed, parti tabanlı bir savaşla izometrik bir görünümle oynanan bir aksiyon RPG'dir.

Renkli sazan balıklarının (Koi) saygı duyulduğu, gizemli yaratıkların yönettiği ve huzursuz bir Ejder efsanesinin sürekli dehşete neden olduğu bilinmeyen bir dünyada mahsur kaldıktan sonra bir grup maceracıya katılın.
Karakter Özelleştirme: Her biri kendine özgü yetenekleri ve belirli rolleri (Tank, Şifacı, Hasar satıcısı) olan altı farklı kahraman olarak oynayın.
Kültürlü irfan: Feodal Japonya çağının folklorundan ilham alan destansı bir hikayeyi deneyimleyin.
Parti tabanlı mücadele: 4 karaktere kadar bir partiyle birlikte savaşın ve onları zafere komuta edin! Savaş gerçek zamanlı olarak oynanır ancak dinamik duraklama sistemi ile kendi hızınızı siz belirlersiniz: Hareket etmedikçe / saldırmazken Otomatik Duraklat veya Manuel Duraklat.
Boss dövüşleri: Her aşamada benzersiz ve karmaşık dövüşlerin taktik gerektirdiği farklı aşamalarla güçlü düşmanlarla savaştığınız "Boss Rush" oyun türü.
Karakter gelişimi: Karakter ilerlemesi, sizin ve loncanızın istatistiklerini özel öğelerle yükseltmenizi sağlar. Büyü ve saldırılarınızı artırarak her sınıfın ve Loncanızın yetenek ağacını geliştirin.
Lonca yönetimi: Bir partinin dinamiklerini yaşayın. Lonca etkileşimleri ve parti dizilimleri, oyun deneyiminde büyük rol oynar ve savaş üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacaktır.
Dinamik kontroller: İster bilgisayarınızda, ister kanepede veya dizüstü bilgisayarda oynamak isteyin, oyun daha rahat hissettiğiniz kontrolleri seçmenize izin verecektir:
Tam Denetleyici desteği | Klavye ve fare | Yalnızca "WASD" hareketine sahip klavye
Yeni Oyun +: Loncanızın daha önceki bir maceradan elde ettiği deneyimi ve eşyaları tutacağı daha yüksek zorluk seviyelerini yaşayın.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal