Gönderen Konu: MACHIAVILLAIN PLAGUE-PLAZA  (Okunma sayısı 291 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
MACHIAVILLAIN PLAGUE-PLAZA
« : 08 Mayıs 2020, 20:47:32 »Tür       : Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 947 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MINIMUM:
OS: Windows 7 or later. 32 Bit supported.
Processor: Intel Core 2 Duo or faster
Memory: 2 GB RAM
Graphics: AMD Radeon HD 5750/Nvidia GT 450 or higher
DirectX: Version 9.0
Storage: 1 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Korku tepelerine yerleşmiş lüks bir topluluk olan Villain City'ye hoş geldiniz. Balta katilleri, çılgın bilim adamları ve vergi kaçakçıları, her türlü kötü adam burayı tatlı evleri olarak görüyorlar. Bu, dinlenmek, dinlenmek ve en soylu mesleklerde kariyer yapmak için mükemmel bir yerdir: profesyonel kötü adam !!

Emlakçı size atlama korkutucu cihazlar ve korkunç tuzakları ile perili bir ev vaat etti. Bunun yerine, çöp ormanının yakınında Vermin ile dolu boş bir araziniz var.

Ama henüz kaçmayın! Biraz dirsek yağı, minyonlarınızın yardımı ve çok sayıda cinayetle bu evi mutlu ve kasvetli bir ölümcül tuzağa dönüştürebilirsiniz. Sadece içerideki insanları cezbedin, sonra ölümcül tuzaklarınızı tetikleyin veya minyonunuzun beyinleri ve eti üzerinde ziyafet çekmesine izin verin. Her gece, herkes malikanenizi "korkutucu, iğrenç ve korkunç" diyene kadar kötü seviyenizi çoğaltacaksınız.

MachiaVillain Kötüler Ligi'nin toplumda kalmak için uymanız gereken kötülük düzeyini düzenleyen katı bir politika benimsediğini unutmayın. Kötülük Kurulu (BDM) Siyam Eş Başkanları Drs Frank ve Stein, hain işlerinizi yaparken bir dizi kuralı dikte etti. Davetsiz misafirleri öldürmekten salataların en kötü olarak kabul edilene (sürpriz değil, rendelenmiş havuç) kadar her şeyi kapsarlar.

Lig kurallarına uyun ve en korkunç mahalle Villain olun!
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal