Gönderen Konu: MEDIEVAL DYNASTY V0.1.1.5 GOG-EARLY ACCESS  (Okunma sayısı 509 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
MEDIEVAL DYNASTY V0.1.1.5 GOG-EARLY ACCESS
« : 10 Ekim 2020, 20:22:04 »Tür       : Action, Adventure, RPG, Simulation, Early Access
Platform: PC
Boyut    : 3.49 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7, 8, 10
Processor: 3 GHz Quad Core Processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 11 compatible GPU, 4GB dedicated VRAM (GeForce GTX 970 / Radeon RX 480)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space
Additional Notes ↓ : Disk space will change
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: 4 GHz Quad Core Processor
Memory: 16 GB RAM
Graphics: DirectX 11 compatible GPU, 6GB dedicated VRAM (GeForce GTX 1060 / Radeon RX 580)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space
Additional Notes ↓ : Disk space will change


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Orta Çağ'ın başlarında Avrupa - Soylular ve din adamları hüküm sürüyor ve uluslar arasındaki ticaret refahın yanı sıra kıskançlık, güvensizlik ve açgözlülük getiriyor. Askeri çatışma her yerde ve tüm kıtalar değişiyor.

Ortaçağ Hanedanlığı'nda, savaştan kaçmış ve kaderini kendi eline almak isteyen genç bir adam rolünü üstleniyorsunuz.Yalnız, deneyimsiz ve fakir olmaktan birçok becerinin ustası, liderinizin lideri olacaksınız. topluluk ve gelecek nesiller için sürmesi ve zenginleşmesi amaçlanan müreffeh bir hanedanın kurucusu. Yiyecek avlarken, kaynakları toplarken ve ekipman üretirken, bir ev inşa ederken ve bir aile kurarken bütün bir hareketli köy kurarken vahşi hayvanlara karşı savunmak Birçok türde benzersiz bir oyun deneyimi. Zorlu kışlar ve beklenmedik olaylar, kendi mirasınızı inşa etmeye çalışırken becerilerinizi ve el becerinizi zorlar.

Ana bölümleri takip etmeyi, görev dizilerini çözmeyi veya sadece geniş ortaçağ dünyasını keşfetmeyi seçebilirsiniz - ancak kurtlar veya ayılar sizden bir ısırık almaya çalışabileceklerinden dikkatli olun ... Avlanma gibi kendi hayatta kalmanız için en basit şeylerle başlayın Ve kendinize bir ev inşa etmenin yanı sıra çiftçilik de yapın. Bir aile kurun ve bir mirasçıya sahip olun - başkalarını yakınlarda yaşamaya ve sizin için çalışmaya ikna edin, yerleşiminizi canlı bir köye ve nihayetinde hüküm sürecek olan başarılı bir hanedana dönüştürmek için başka birçok bina inşa edin nesiller için.

Devasa bir ortaçağ açık 3D dünyası sizi bekliyor… Bir ortaçağ kurtulanından bir hanedanın hükümdarına dönüşme becerilerinizi geliştirirken sert kışların ve beklenmedik olayların farkında olun. Baltanızı, çekicinizi veya av yayını alın ve mirasınızı yaratın!

ORTAÇAĞ DİNASTİĞİ BİRDEN BAŞARILI TÜRÜN EŞSİZ BİR KOMBİNASYONUDUR:
Hayatta Kalma: Toprağın avlanması, çiftçiliği ve ekimi yoluyla hayatta kalma, beslenme ve hayatta kalmayı sağlama ihtiyacı.

Simülasyon: Bir imparatorluğu büyütürken araçlar ve silahlar oluşturun, evler, ahırlar ve her türden bina inşa edin ve genişletin.

Rol yapma: Kendi karakterinizi geliştirin, NPC'lerle etkileşime geçin, ailenize iyi bakın ve başkalarına yardım ederek ve özgürce ticaret yaparak topluluk ittifakları oluşturun.

Strateji: Orta Çağ'da öncülük ederken, bir köy kurup genişletecek, sakinleri yönetecek, kaynakları toplayacak ve ihtiyacınız olan tüm malları üretecek ve ticaret yaparak bunları kullanacak veya sermayeye çevireceksiniz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal