Gönderen Konu: MEDIEVAL ENGINEERS-CODEX  (Okunma sayısı 369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
MEDIEVAL ENGINEERS-CODEX
« : 17 Mart 2020, 20:15:31 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 4.46 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Microsoft Windows 10 (latest SP) 64-bit
Processor: Intel i5 @ 3.0 GHz or higher (or AMD equivalent)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce 750/Radeon R9 270X or higher
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX® compatible on-board
Additional Notes ↓ : .NET 4.7.2
Recommended:

OS: Microsoft Windows 10 (latest SP) 64-bit
Processor: Intel Quad Core i7 @ 4.5 GHz or higher (or AMD equivalent)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Geforce 1070 GTX / Radeon RX Vega 56 or higher
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX® compatible on-board
Additional Notes ↓ : .NET 4.7.2


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Medieval Engineers, ortaçağ teknolojisini kullanarak mimari eserlerin ve mekanik ekipmanların mühendisliği, yapımı ve bakımı ile ilgili bir sanal oyun. Oyuncular şehirler, kaleler ve tahkimatlar inşa ederler; mekanik cihazlar ve motorlar inşa etmek; peyzaj ve yeraltı madenciliği yapabilir. Keşfetmek için bütün bir gezegen var!

Oyun, gerçek ortaçağ teknolojisinden ve insanların ortaçağ teknolojisini kullanarak mimari işler ve mekanik ekipman inşa etme şeklinden esinlenmiştir. Ortaçağ Mühendisleri fizik ve tarih yasalarına uymaya çalışır ve 5. ila 15. yüzyıllarda mevcut olmayan teknolojileri kullanmaz.

Ortaçağ Mühendisleri inşaat yönlerine odaklanır, ancak bir aksiyon oyunu olarak da oynanabilir. Oyuncuların doğrudan erkeğe savaşmaktan kaçınmasını ve bunun yerine yaratıcılık ve mühendislik becerilerini savaş makineleri ve istihkâmlar inşa etmek için kullanmasını bekliyoruz. Ortaçağ Mühendisleri birliklerle ilgili olmamalı; inşa ettiğiniz makinelerle ilgili olmalıdır.

Medieval Engineers, Keen Software House tarafından geliştirilen ikinci “mühendislik” oyunudur. Birincisi, ilk yılında 2 milyondan fazla kopya satan ve hala en çok satanlar olan Uzay Mühendisleri.

17 Mart 2020 - Keen Software House, Ortaçağ Mühendislerinin gelişimini sonlandırma ve oyunu Erken Erişimden çıkarma kararını açıkladı. Bu kararın nedeni Keen Software House ekibinin odağını değiştirdik. Ekibi yeniden yapılandırdık, Uzay Mühendislerini Erken Erişim'den çıkarmaya, ardından Xbox One için Uzay Mühendislerinin geliştirilmesine ve Uzay Mühendisleri için sürekli destek ve yükseltmelere odaklandık.

17 Mart'ta piyasaya sürüldükten sonra fiyatı 9,99 ABD dolarına veya bölgesel Steam eşdeğerinize indirdik. Önümüzdeki haftalarda, Medieval Engineers'ın temel sürümüne sahip olan herkes Deluxe sürümünü ücretsiz olarak alacak.
İNDİRİLECEK TORRENT AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal