Gönderen Konu: MIRRORS EDGE V1.01 JPFIX-GOG  (Okunma sayısı 295 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
MIRRORS EDGE V1.01 JPFIX-GOG
« : 29 Ocak 2021, 22:42:27 »Tür       : Action Games, Adventure
Platform: PC
Boyut    : 8.79 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Supported OS: Microsoft Windows® XP SP2 or Vista
Processor: 3.0 GHz or faster
Memory: 1 GB RAM or more
Graphics: DirectX® 9.0c compatible video card, Shader Model 3.0 required. Video card must have 256 MB, NVIDIA GeForce 6800 or better
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: DirectX® 9.0c compatible sound card
INTERNET CONNECTION, ONLINE AUTHENTICATION AND ACCEPTANCE OF END USER LICENSE AGREEMENT REQUIRED TO PLAY. TO ACCESS ONLINE FEATURES, YOU MUST REGISTER ONLINE. ONLY ONE REGISTRATION IS AVAILABLE PER GAME. EA ONLINE TERMS & CONDITIONS AND FEATURE UPDATES CAN BE FOUND AT http://www.ea.com. YOU MUST BE 13+ TO REGISTER WITH EA ONLINE.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Bilginin yoğun şekilde izlendiği bir şehirde, Runners adlı çevik kuryeler hassas verileri meraklı gözlerden uzaklaştırır. Bu görünüşte ütopik cennette bir suç işlendi, kız kardeşin suçlandı ve şimdi avlanıyorsun. Sen Faith adında bir Runner'sın ve bu yenilikçi birinci şahıs aksiyon-macera senin hikayen.

Mirror’s Edge ™, baş dönmesine neden olan şehir manzarasını aşarak yoğun çatışmalara ve hızlı tempolu kovalamacalara katılırken sizi doğrudan bu eşsiz kahramanın yerine teslim ediyor. Daha önce hiç görülmemiş bir hareket ve perspektif duygusuyla, Faith'in dünyasına çekileceksiniz. İçgüdüsel, anlık ve çok tehlikeli bir dünya.

Yaşa yada öl? Yükselmek mi, düşmek mi? Kesin olan bir şey var, bu şehirde koşmayı öğreneceksin. Çığır açan Battlefield serisinin yaratıcılarından Mirror’s Edge, başka hiçbir şeye benzemeyen bir aksiyon-macera deneyimi.

ÖZELLİKLERİ
Kendinizi hareket ettirin: Kentsel çevrenin her seviyesini kendi çıkarınıza ve kurtuluşunuza çeviren akışkan, akrobatik hareketlerle duvar koşmaları, sıçramalar, tonozlar ve daha fazlasından oluşan harika bir cephaneyi bir araya getirin.
Kendinizi bırakın: İlk kişide her nefeste, her çarpışmada, her darbe şiddetli bir şekilde hissedilir. Yükseklikler gerçek bir baş dönmesi yaratır, hareketler doğal olarak akar, çarpışmalar ve mermi etkileri gerçek korku ve adrenalin yaratır.
Kendinize meydan okuyun: Dövüş ya da kaç. Hızınız ve çevikliğiniz, sadece kaçışlara, yakalamaya ve cesur kaçışları gerçekleştirmenize değil, aynı zamanda kovalamaca, bulmacalar, strateji ve yoğun dövüşlerin bir karışımıyla dikkatsiz rakipleri devre dışı bırakmanıza ve silahsızlandırmanıza olanak tanır.
Kendinizi özgür bırakın: Runner vizyonu şehri onlar gibi görmenizi sağlar. Akışı görün. Çatılar, yollar ve kanallar, fırsatlar ve kaçış yolları haline gelir. Akış, koşmanızı sağlayan - sizi hayatta tutan şeydir.
ÖDÜLLER
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal