Gönderen Konu: NIGHT CALL THE LONG WAY HOME-PLAZA  (Okunma sayısı 151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
NIGHT CALL THE LONG WAY HOME-PLAZA
« : 17 Nisan 2020, 20:11:21 »Tür       : Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut    : 1 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3-7100, AMD FX-8100 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel UHD 630, Geforce GTX 275, Quadro 2000D or equivalent
Storage: 2 GB available space
Sound Card: 🔊


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Gizemli bir seri katil, modern Paris sokaklarını takip ediyor. Beden sayısı artar ve polis suçluyu yakalamaya daha yakın değildir. Bir taksi şoförüsünüz ve katilin en son saldırılarından kurtuldunuz ve hayatınızdan zar zor kurtuldunuz. Katili bulmanıza yardım etmek için yedi geceniz var, yoksa polis onu size sabitleyecektir. Sonraki birkaç vardiya sıradan veya güvenli olmaktan uzak olacak…

Night Call, doğrusal olmayan, anlatı odaklı bir noire araştırma oyunudur. Dedektif değilsin, ama bir hediyen var. Etrafınızda insanlar kendilerini daha rahat hissediyor. Konuşuyorlar. Düşüncelerini, duygularını, hikayelerini ... sırlarını paylaşırlar. Yolcular için sadece bir sürücüden daha fazlasısınız; sen de bir arkadaşsın, sırdaşsın, küçülüyorsun. Işık Şehri boyunca maskeli ama çok gerçek hayatların altında bir belirti yakalayan bir röntgenci. Katili yakalamak istiyorsanız bu rolleri iyi oynamanız gerekecek.

Faturalarınızı ödemek için para kazanırken ipucu toplamak için her gece mevcut olan sınırlı zamanı kullanın. Yolcuları gidecekleri yere götürün, hikayelerini dinleyin ve yanıtlarınızı dikkatle seçin; bazıları sadece anlatma hikayesi olan sıradan insanlar, diğerleri araştırmanızın anahtarı olan bir ipucu verebilir. Şüphelilerle ilgili yeni bilgileri ortaya çıkarmak için doğru ipuçlarını takip edin ve gaz almak ve faturalarınızı ödemek için yeterli para kazanmayı unutmayın.

Gizemi çok geç olmadan çözebilir misin? Acele et, hem saat hem de sayaç çalışıyor…
ANA ÖZELLİKLER:
V CANLI VE ORİJİNAL BİR DÖKÜM: 70'den fazla orijinal, şaşırtıcı, gerçekçi karakterle tanışın ve hayatlarını birkaç kısa süre için paylaşın. Bazıları sizi hareket ettirebilir, size ilham verebilir veya sizi üzebilir. Dinle ve yardım et - senin için yararlı bir şeyleri olabilir.

🚖 MUHTEŞEM OYUN NOIRE STYLE: Her karakter ve yer, siyah sanat tarzında sevgiyle elle çizilmiş ve noire sanat tarzının saf gerginliğini uyandırıyor.

🚖 ARAŞTIRMA VS. SURVIVAL: İhtiyacınız olan bilgiyi elde etmek için daha fazla para için bilgi bırakacak veya gelirinizi feda edecek misiniz? Seçimlerinizi hızlı bir şekilde yapın - zaman azalıyor!

🚖 ÇOKLU OLGULAR, ÇOKLU KATILAR: Üç farklı vakada ipuçlarını topla. Katillerin kimliğini ortaya çıkarabilir misin? Dikkatli olun: Bir davada suçlu bir şüpheli bir diğerinde tamamen masum olabilir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal