Gönderen Konu: OFFWORLD TRADING COMPANY THE EUROPA WAGER-CODEX  (Okunma sayısı 183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
OFFWORLD TRADING COMPANY THE EUROPA WAGER-CODEX
« : 05 Ağustos 2020, 21:59:47 »Tür       : Indie, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 1.22 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10 / 8.1 / 7
Processor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo / 2.0 GHz AMD Athlon X2 64
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4600
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10 / 8.1 / 7
Processor: 3 GHz Intel Quad-Core Processor / 3.2 GHz AMD Six-Core Processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Genişlemek istemiyorsanız işin yararı nedir? Jüpiter'in Galilean uydularından en küçüğü Europa, yeni zorluklar ve yeni fırsatlar sunuyor! - cesur uzay girişimcileri için. Şimdiye kadar, çoğunlukla donmuş ayda koloni veya ticari ticaret yapılmadı, ancak bunu değiştirmek için buradasınız. Bir koloni kurun, değerli yaşam desteği sağlayın, çatlak manzarayı aşın ve işinizi kimsenin mümkün olmadığını düşündüğü bir yere kurun.

Yepyeni senaryolar, konumlar, binalar, kaynaklar ve daha fazlası ile Europa Wager, Offworld Trading Company deneyiminiz için olmazsa olmaz bir ektir.

ÇEKİRDEK ÖZELLİKLERİ
Yeni konum - Europa
Yüzeydeki çok sayıda çatlak ve metan gayzerlerinin bina ve sürdürülebilir yapıları biraz daha zor hale getirdiği Jüpiter'in Galilean uydularının en küçüğünü keşfedin.

Yeni kaynaklar ve yapılar
Silikat kayadan yapılmış ve su-buz kabuğuna sahip olan Europa’nın atmosferi incedir ancak çoğunlukla oksijenden oluşur, bu da onu mekana bağlı girişimciler için bir sonraki doğal adım haline getirir. Avrupa'da metan gayzerleri bol miktarda bulunur ve yeni Metan Extractor yapısı, gazın enerjisinden yararlanmanıza ve onu güce dönüştürmenize olanak tanır. Buna ek olarak, yeni Gaz ve Hidrotermal Santralleri, kar elde etmek için kaynakları işlemek için çok çalışıyor. Hidrotermal Santrali, Jeotermal Santrale benzer şekilde çalışır, ancak daha fazla güç ve az miktarda su üretir. Bu arada, Gaz Santrali yakıtı güce dönüştürür, bu da kendinizi bolca bulduğunuzda özellikle yararlıdır.

Yeni Senaryolar
Herkes deli olduğunu ve bunun yapılamayacağını söyledi, ama işte buradasın: Europa. Donmuş elementlerle savaşın ve cesur kolonistlerin kolonilerini bulmasına ve önemli kaynak hatları oluşturmasına yardımcı olun. Son derece uzun günlerde ve dondurucu soğuk gecelerde hayatta kalın, ne ve nerede inşa edeceğinize dair kritik kararlar verin ve kırık ve donmuş manzaraya dikkat edin - yapılarınızın yıkılmamasını sağlamak için ekstra zamanın alınması gerekecektir. bu alanlarda inşa etmek.

Europa'nın zorluklarının üstesinden gelin ve paranın konuştuğunu herkese kanıtlayın: Mars'ta başardınız ve burada da yapabilirsiniz.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal