Gönderen Konu: PACIFY THE FARM-PLAZA  (Okunma sayısı 408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
PACIFY THE FARM-PLAZA
« : 16 Haziran 2020, 11:15:31 »Tür       : Action, Adventure, Casual, Indie, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 2.84 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 – 64 bit
Processor: Intel i5 or AMD equivalent (AMD FX 8500+ Series)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB Video RAM
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 – 64 bit
Processor: Intel i7 or AMD equivalent (AMD FX 9500+ Series)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4GB Video RAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 2 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


HİKAYE
Sadece PAH Inc ile oturum açtınız. Paranormal Activity Helpers Incorporated, evet bayat geliyor, ancak ödeme harika. Hiç gerçek bir tehlike altında olmayacağınızı ve şu anda tonlarca çalışacaklarını söylediler. İlk işiniz eski perili bir evde. Evi satışa çıkarmak isteyen bir komisyoncu var, ancak kasabadaki herkes evin içinde yaşayan kötü söylentileri yayıyorsa, güvenli olduğuna dair bir kanıta ihtiyacı var. Aslında kendini korkutmuş gibi görünüyor. Her neyse, yeri kontrol etmek için PAH Inc. İstersen tek başına kontrol edebilirsin, ama yanımda en az 3 arkadaş daha alırdım. Yeri kontrol edin ve eğer doğaüstü bir şey varsa, kanıtları PAH Inc'e geri getirmeye çalışın.

EVİN GİZEMİ
Bu ev 100 yıl önce inşa edilmiş. Sahipleri bir cenaze salonu koştu. Tören, uyanma, ölü yakma ve ölüleri gömme gibi cenaze hizmetleri verdiler. Şehirdeki söylentiler de çok özel bir hizmet sundukları, son kez ölen sevgilinizle konuşmanın bir yolu. Birkaç kişi hizmet için ödeme yaptı ve bir tür ritüelden sonra ölülerle konuşabildi. Görünüşe göre ritüellerden biri sırasında bir şeyler ters gitti. Kasabadan bir kişi ve evin sahipleri kayboldu ve bir daha asla görülmedi. Geçen yüzyıl boyunca, olayı araştıran birkaç kişi asla geri dönmedi. Yerde gizlice dolaşan birkaç çocuk kahkahaları duyduğunu ve pencerede küçük bir kız gördüğünü iddia etti. Muhtemelen bunların hiçbiri gerçek değildir.

OYNANIŞ
Pacify'da, hayatınız için karanlık, eski bir evin dar koridorlarında koşacaksınız. İyi ve kötü dolaşım arasında geçiş yapan küçük bir kız var. Farklı koşullar değişmesine neden olabilir. Kötülük ele geçtikten sonra, sizi ve arkadaşlarınızı evin her yerinde kovalayacaktır. Kötülüğü Pasifize etmenin ve evden kaçmanın bir yolunu bulmalısınız. Oyun ilerledikçe, kötülük daha akıllı ve daha hızlı hale gelir.

Tek oyunculu modda yalnız oynayın veya çok oyunculu modda en fazla 3 arkadaşınızla oynayın. Çok oyunculu modda, arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınıza karşı oynamayı seçebilirsiniz. Kızı Pacify hakkında ipuçları için notları okuyun. Size yardımcı olmak için anahtarlar, bebekler, ahşap ve eşleşmeler bulun ve kullanın. Kız seni duyabilir ve görebilir. Gözden uzak durun ve mümkün olduğunca sessiz kalın. Kazanmak için farklı strateji türlerini deneyin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal