Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: PANZER CORPS 2 AXIS OPERATIONS 1940-CODEX  (Okunma sayısı 2013 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1342
    • Profili Görüntüle
PANZER CORPS 2 AXIS OPERATIONS 1940-CODEX
« : 12 Aralık 2020, 20:39:29 »Tür       : Strategy
Platform: PC
Boyut    : 7.49 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: 64-bit Windows 8/10 (the game runs on Windows 7 but no support will be provided)
Processor: Intel or AMD, Dual Core or better (Requires a 64-bit processor and operating system)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia or AMD, 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound device
Recommended:

OS: 64-bit Windows 8/10 (the game runs on Windows 7 but no support will be provided)
Processor: Intel or AMD, Dual Core or better (Requires a 64-bit processor and operating system)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia or AMD, 4GB of VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Sound Card: DirectX compatible sound device


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Polonya'nın çarpıcı yenilgisinin dünyayı şok etmesinden sonra, Batılı Müttefikler kaçınılmaz olana hazırlanıyor. İngiliz Seferi Kuvvetleri kıtaya indi, Belçikalı ve Hollandalı kuvvetleri tahkimatlarını yönetiyor ve övünen Fransız Ordusu muharebe için zorlu ağır tanklarını seferber ediyor.
Mechelen Olayı sırasında Alman planları ellerine geçtikten sonra, Müttefikler gelecek fırtınaya hazır olduklarını düşünüyorlar. Ama gerçekte, Almanya Von Manstein’ın Batı Avrupa’yı fethetmek için büyük planını başlatırken ne olacağı hakkında hiçbir fikirleri yok!
Planı uygulamak için, kıdemli Wehrmacht kuvvetleriniz bir kez daha harekete geçmeye çağrılıyor!

SÜRPRİZ SALDIRILARI
Manstein planının bir parçası olarak, Müttefik güçlere karşı bir dizi sürpriz saldırıda bulunmak üzerinize düşecek. Düşman hatlarının arkasındaki paraşütçü saldırılarına ek olarak, düşman hava kuvvetlerini yok etmek için özel fırsatlara da sahip olacaksınız… o hala yerdeyken! Çabuk saldırın ve Stukalarınız ve Messerschmitt'leriniz, düşman uçaklarını, onlara neyin çarptığını anlamadan parçalara ayırıp bombalayabilir.

AXIS OPERASYONLARININ BÜYÜK KAMPANYASI 3. BÖLÜM
Panzer Corps 2 için devam eden Mihver Operasyonları Harekatı'nda Wehrmacht kuvvetlerinin komutasını bir kez daha alın. Sadık komuta personelinizle yeniden birleşin ve ekstra özel bir özellik olarak tarihteki en büyük Alman generallerinden biri olan Erwin Rommel ile birlikte savaşmaya hazır olun. Eksen Operasyonları Harekatı'nın bu üçüncü bölümünde Aşağı Ülkeler, Fransa ve ötesinde bir yıkım yolunu açmak için Rommel’in 7. Panzer Bölümü ile güçlerinizi birleştirin.

KENDİ PANZER ŞİRKETLERİNİZLE DEVAM EDİN
Oyuncular, önceki Axis Operations 1939 kampanyasını tamamlayan çekirdek kuvvetlerini içe aktarabilir veya doğrudan Axis Operations 1940 kampanyasına başlamak için önceden belirlenmiş bir çekirdek kuvvet kullanabilir.

TARİHTEN MİSYONLAR
Doğrudan tarihin sayfalarından alınan çeşitli senaryolar ve bonus görev hedefleri aracılığıyla II.Dünya Savaşı'nın hem belirsiz hem de iyi bilinen savaşlarını keşfedin. Normal savaşa ek olarak, cesur paraşütçü saldırıları başlatmak, kayıp bir Panzer Tümeni aramak, Arnavutluk'taki İtalyan çabalarını gözlemlemek ve hatta belki de Britanya kıyılarını işgal etmek gibi hedeflerle görevlendirileceksiniz. onların ev toprakları!
Ayrıca tamamen yeni bir görev türü olacak: bir eğitim senaryosu. Bu senaryolar, yeni satın alınan acemilerin deneyim seviyelerini hızlı bir şekilde takip etmelerine yardımcı olmak için bir soluk yakalayabileceğiniz çok basit, mikro anlaşmalardır. Küçük bir hedef uygulaması, Büyük Sefer boyunca savaşmaya devam edeceğiniz düşmanların artan gücü, gücü ve deneyimiyle eşleşecek bir rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olabilir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal