Gönderen Konu: PANZER CORPS 2 AXIS OPERATIONS 1941-CODEX  (Okunma sayısı 171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uploader

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 396
  • FullOyunArşivi.COM
    • Profili Görüntüle
    • FullOyunArsivi.COM
PANZER CORPS 2 AXIS OPERATIONS 1941-CODEX
« : 18 Mart 2021, 21:51:11 »Tür       : Strateji
Platform: PC
Boyut    : 7.7 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 8/10 (the game runs on Windows 7 but no support will be provided)
İşlemci: Intel or AMD, Dual Core or better (Requires a 64-bit processor and operating system)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia or AMD, 2GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound device

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 8/10 (the game runs on Windows 7 but no support will be provided)
İşlemci: Intel or AMD, Dual Core or better (Requires a 64-bit processor and operating system)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia or AMD, 4GB of VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX compatible sound device
OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Avusturya, Çekoslovakya, Polonya, Norveç, Danimarka, Lüksemburg, Hollanda, Belçika, Fransa. İki yıl içinde hepsi Alman işgali altına girdi. Batı Avrupa'nın düşüşü ile İngiltere yalnız ve yalnız kaldı. Bu amansız zaferler dizisine rağmen veya belki de onlar yüzünden, Alman hırsları tehlikeli bir şekilde büyüdü. Öyle ki Almanya, Sovyetler Birliği ile olan saldırmazlık anlaşmasını ihlal etmeyi ve savaş tarihindeki en büyük istilayı Rusya'ya başlatmayı planlıyor.

Ancak İtalyanların savaştaki başarısızlıkları bu devasa saldırıyı erteledi ve şimdi Balkanlar'ın güvence altına alınması gerekiyor. Barbarossa'nın başlayabilmesi için Yugoslavya, Yunanistan ve Girit'in güvence altına alınması gerektiğinden, seçkin Wehrmacht kuvvetleriniz bir kez daha eyleme çağrılıyor.
BALKANLAR ARASINDAKİ SAVAŞLAR
Yugoslavya, Almanya'nın Üçlü paktına katılmak için bir anlaşma imzalamasına rağmen, bir darbe Yugoslav hükümetini devirdi! Kuvvetlerinizin artık Yunanistan'a karşı savaşlarında İtalya'ya yardım etmek için harekete geçmeden önce Yugoslavya'da savaşmaları gerekecek. Ancak Britanya Balkanlar'daki mücadeleyi yeni bir cephede Alman kontrolündeki Avrupa'ya meydan okumak için bir yol olarak kullandığından ve Barbarossa daha fazla erteleme tehlikesiyle karşı karşıya olduğundan zaman geçiyor ...
SSCB'YE SÜRPRİZ SALDIRI
Barbarossa fırlatıldığında, kuvvetleriniz Mihver öncülüğünü güçlü Rusya'ya karşı yönetmeye çağırılacak. Savaşçılarınız ve bombardıman uçaklarınız Doğu Avrupa'daki Sovyet hava üslerine karşı sürpriz saldırılar başlattıkça, hızlı saldırılar düşman kuvvetlerini daha yanıt verme şansı bulamadan etkisiz hale getirebilir. Ancak Rus ayısı hafifçe uyuyor ve işgal nedeniyle öfkeli bir öfkeye yol açması muhtemel ...
EKSEN OPERASYONLARININ 4. BÖLÜMÜ BÜYÜK KAMPANYA
Panzer Corps 2 için devam eden Mihver Operasyonları Harekatı'nda Wehrmacht kuvvetlerinin komutasını bir kez daha alın. Sadık komuta personelinizle yeniden birleşin ve Balkanlar'daki eylemleri kapsayan 20 büyük senaryo kampanyasıyla bugüne kadarki en uzun ve en zor kampanyanıza başlamaya hazırlanın ve 1941 Doğu Cephesi.
KENDİ PANZER ŞİRKETLERİNİZLE DEVAM EDİN
Oyuncular, önceki Axis Operations 1940 kampanyasını tamamlayan çekirdek kuvvetlerini içe aktarabilir veya doğrudan Axis Operations 1941 kampanyasına başlamak için önceden belirlenmiş bir çekirdek kuvvet kullanabilir.
TARİHTEN MİSYONLAR
Doğrudan tarihin sayfalarından alınan çeşitli senaryolar ve bonus görev hedefleri aracılığıyla II.Dünya Savaşı'nın hem belirsiz hem de iyi bilinen savaşlarını keşfetmeye devam edin. Normal savaşa ek olarak, Yugoslavya'nın başkenti Belgrad'ın dramatik düşüşüne tanık olmak, Girit'te büyük bir paraşütçü harekatı başlatmak, Sovyet uçaklarının ordularını havaalanlarında çaresizce otururken parçalamak ve savuşturmak gibi hedeflerle görevlendirileceksiniz. Rusya'nın derinliklerine doğru ilerlerken büyük zırhlı karşı saldırılar.
İNDİRİLECEK TORRENT DOSYA LİNKİ AŞAĞIDADIR.LİNK ÖLMÜŞ İSE KAYIT OLARAK EKLENTİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

OYUNU TORRENT İNDİRMEK/DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal