Gönderen Konu: PARTISANS 1941 V2020.10.01-P2P  (Okunma sayısı 438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
PARTISANS 1941 V2020.10.01-P2P
« : 08 Ekim 2020, 23:16:18 »Tür       : Indie, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 6.83 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i7 3770 3500GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 660
DirectX: Version 11
Additional Notes ↓ : system requirements are subject to change during development


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Gizli taktik türüne yeni bir yaklaşım: Partisans 1941, gizlilik, eylem, kaynak yönetimi ve temel oluşturma unsurlarını birleştirir.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman işgali Doğu Cephesi'ne direnen bir grup Partizanın kontrolünü elinize alın.Taktik duraklama kullanın, çevreyi inceleyin ve bir pusu kurmak için en iyi konumu seçin.

Ormanın derinliklerine gizlenmiş direniş kampınızı kurun ve amacınıza katılacak müttefikler bulun. Benzersiz Partizanlardan oluşan ekipler oluşturun ve direnişi sürdürmek için çaresizce ihtiyaç duyulan kaynakları güvence altına alırken düşman güçlerini ve altyapısını zayıflatmak için çeşitli görevler üstlenin.

II.Dünya Savaşı'nın dramatik ve benzersiz bir bölümünü deneyimleyin ve düşman hatlarının arkasında bir Kızıl Ordu komutanı olun.
ÖZELLİKLERİ
Gizli taktik türüne yeni bir yaklaşım. Gerçek zamanlı taktikleri oynamanın yeni bir yolu - düşman saflarına kaos getirmek için savaş, gizlilik, pusular ve çeşitli özel öğelerden oluşan bir karışım. Her görevi tamamlamak için kendi yönteminizi seçin.
Partizanlardan oluşan bir kadroyu yönetin. Seçtiğiniz bir kadroyu kurun ve Partizanlarınızın seviyesini yükseltin. Farklı durumlara doğru çözümü bulmak için karakterinizin güçlerini kullanın. Yeni direniş üyeleri bulun ve işe alın.
Bir direniş grubunun hayatını tecrübe edin. Görevler arasında bir Partizanın hayatının rutinine şahit olursunuz - üssünüzü geliştirin, sonraki görevlere hazırlanın, Partizanın hayatta kalması için kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun. Birliklerinizi motive edin. düşmanın zayıf noktaları ve düşmanı vurma fırsatları için.
İkinci Dünya Savaşı'na farklı bir bakış açısı Doğu Cephesinde acımasız Alman işgaline karşı şiddetli direnişin hikayesini yaşayın Partizan direnişine katılan farklı insanların, askeri ve halkın hikayesini ve motivasyonunu görün.
ARKA PLAN VE HİKAYE
Kızıl ordu komutanı Alexey Zorin olarak, bir Nazi hapishane kampından kaçıyorsunuz. Düşman hatlarının ve yerel halkın gerisinde kalan askerlerden bir Partizan ekibi toplayın. Küçük sabotaj görevlerinden işgal kuvvetlerinin otoritesine saldırılara kadar tüm yol boyunca ekibinizle yaşayın.

Kızıl Ordu kurmayları tarafından başlatılan ve bölgedeki tüm Partizan ekipleri tarafından yürütülen bir operasyonda öncü bir rol oynayın: Leningrad savunucularına hazırlanmaları için ek süre satın almak amacıyla, ön cepheler için Alman kuvvetlerinin ikmal hatlarına bir saldırı Alman saldırısına karşı.

İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal