Gönderen Konu: PHOENIX POINT CTHULHU-CODEX  (Okunma sayısı 268 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
PHOENIX POINT CTHULHU-CODEX
« : 08 Ağustos 2020, 21:58:28 »Tür       : Strategy, RPG, Turn Based
Platform: PC
Boyut    : 18 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i3 / AMD Athlon II X2 215
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 2GB VRAM, GTX 560 / RX 550
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Additional Notes ↓ : Targetting 720p @ 60 fps
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i5 / AMD FX-6300
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 4GB VRAM, GTX 960 or GTX 1050 Ti / R9 280
DirectX: Version 11
Storage: 7 GB available space
Additional Notes ↓ : Targetting 1080p @ 60 fps


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Phoenix Point, oyuncuyu dünyayı mutasyona uğramış, uzaylı bir tehditten geri almak için çaresiz bir mücadelenin ortasına koyar. Küresel ölçekte sıra tabanlı, taktiksel savaş ve kaynak yönetimi sunan Phoenix Point, sonsuz tekrar oynanabilirlik ve acımasız bir meydan okuma sunuyor.

Phoenix Point, oyuncuları Dünya'yı mutasyona uğrayan, uzaylı bir tehditten geri almak için çaresiz bir mücadelenin ortasına koyar. Prosedürel olarak oluşturulmuş haritalarda sıra tabanlı taktik savaş ve küresel ölçekte kaynak yönetimi sunan Phoenix Point, sonsuz yeniden oynanabilirlik ve acımasız bir meydan okuma sunuyor.
Küresel bir çevre felaketinin ardından Pandoravirüs ortaya çıktı ve insanlar da dahil olmak üzere yaratıkları korkunç mutantlara dönüştürmeye başladı. Virüsün ilerleyişini durduramayan insan medeniyetinin çoğu yok edildi - sadece prensipleri ve geniş manzara ile ayrılmış küçük yerleşim bölgeleri kaldı. Küresel felakete karşı eski bir güvenlik önlemi olan Phoenix Projesi, insanlığı birleştirmek ve gezegeni geri almak için tek umut.
Phoenix Projesi'ne Phoenix Point'teki üssünden liderlik edin. Yeni teknolojiler ve teknikler araştırın ve geliştirin, operasyonları planlayın, gezegeni birleştirmek için ittifaklar kurun veya sadece rakiplerinizi yok edin. Gezegeni kurtarmak ve medeniyeti yeniden inşa etmek size kalmıştır, ancak uzaylı tehdidi göründüğünden çok daha fazlası olabilir.
Mutating Alien Menace: Taktiklerinize uyum sağlayan ve ekibiniz daha güçlü ve teknolojik olarak ilerledikçe bile hiçbir süre dinlenmeyen sürekli değişen bir uzaylı tehdidiyle yüzleşin.
Pandoravirüsün Sırlarını Ortaya Çıkarın: Phoenix Point, oyuncunun yalnızca birden fazla oyun yoluyla ortaya çıkarabileceği birden çok son içeren karmaşık bir anlatı içerir. Mutantların kökenleri, Pandoravirüs ve Phoenix Point'in kendisi hakkında keşif, diplomasi ve araştırma yoluyla öğrenirken gizli bir tarihi keşfedin.
Diplomatik İlişkileri Yönetin: Phoenix Projesi, Dünya'yı geri almaya çalışan tek organizasyon değil. Militarist Yeni Jericho, Anu'nun mistik Müritleri ve Synedrion'un teknoloji meraklıları, işbirliği için benzersiz ödüller ve muhalefet için tehditler sunuyor. Onlarla nasıl başa çıkılacağına karar vermek size kalmış.
Savaş Alanında Nişan Alın: Birimleri donatmanın ve komuta etmenin yanı sıra Phoenix Point, benzersiz bir serbest nişan alma sistemi ile savaşta askerinizin atışlarını doğrudan kontrol etmenizi sağlar. Düşmanın zayıf noktalarını, silahlarını veya değerli eşyalarını hedefleyin veya sadece merkez kitle için gidin.
Klasik Soylu Yeni Nesil Teknoloji: Phoenix Point, 1990'larda X-COM serisinin yaratıcısı Julian Gollop tarafından tasarlandı. Görselleri, teknolojiyi ve sistemleri modern standartlara göre güncellerken X-COM'un temel değerlerini korumak Phoenix Point'i sınıfının en iyisi yaptı.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal