Gönderen Konu: PHOENIX POINT DERLETH-HOODLUM  (Okunma sayısı 313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
PHOENIX POINT DERLETH-HOODLUM
« : 30 Nisan 2020, 14:52:56 »Tür       : Strategy, RPG, Turn Based
Platform: PC
Boyut    : 17.3 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
Minimum
Recommended
OS
Win 10, 8 and 7 SP1+ (64 bit)
OS
Win 10, 8 and 7 SP1+ (64 bit)
Processer
Intel Core i3 / AMD Phenom II X3
Processer
Intel Core i5 3GHz / AMD FX series 3.2GHz
Memory
8 GB RAM
Memory
16 GB RAM
Graphics
NvidiaGeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270
Graphics
Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 390X
DirectX:
Version 11
DirectX:
Version 11
Sound
DirectSound Compatible
Sound
DirectSound Compatible


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Phoenix Point, oyuncuyu dünyayı mutasyona uğramış, uzaylı bir tehditten geri almak için umutsuz bir dövüşün ortasına koyar. Küresel ölçekte sıra tabanlı, taktik savaş ve kaynak yönetimine sahip Phoenix Point, sonsuz tekrar oynanabilirlik ve acımasız bir meydan okuma sunuyor.

Phoenix Point, oyuncuları Dünya'yı mutasyona uğramış, uzaylı bir tehditten geri almak için çaresiz bir mücadelenin ortasında bırakır. Prosedürel olarak oluşturulan haritalarda sıra tabanlı taktik savaş ve küresel ölçekte kaynak yönetimi sunan Phoenix Point, sonsuz tekrar oynanabilirlik ve acımasız bir meydan okuma sunuyor.
Küresel bir çevresel felaketin ardından Pandoravirüs ortaya çıktı ve insanlar dahil olmak üzere yaratıkları iğrenç mutantlara dönüştürmeye başladı. Virüsün ilerlemesini durduramayan insan uygarlığının çoğu yok edildi - ilkeleri ve geniş manzaraları ile ayrılan sadece küçük enklavlar kaldı. Küresel felakete karşı eski bir başarısızlık olan Phoenix Projesi, insanlığı birleştirmenin ve gezegeni geri almanın tek umududur.
Phoenix Projesini Phoenix Point'teki üssünden yönet. Yeni teknolojiler ve teknikler araştırın ve geliştirin, operasyonları planlayın, gezegeni birleştirmek için ittifaklar kurun veya rakiplerinizi yok edin. Gezegeni kurtarmak ve medeniyeti yeniden inşa etmek size kalmış, ancak uzaylı tehdidinde gözle görülenden çok daha fazlası olabilir.
Alien Menace'i Mutasyona uğratmak: Taktiklerinize uyum sağlayan ve ekibiniz daha güçlü ve teknolojik olarak gelişmiş olsa bile hiç bir mühlet sunmayan, sürekli değişen bir uzaylı tehdidiyle yüzleşin.
Pandoravirüsün Sırlarını Ortaya Çıkarın: Phoenix Point, oyuncunun sadece birden fazla oyun yoluyla ortaya çıkarabileceği birden fazla sonla birlikte karmaşık bir anlatıya sahiptir. Keşif, diplomasi ve araştırma yoluyla mutantların, Pandoravirüs'ün ve Phoenix Point'in kökenlerini öğrendiğinizde gizli bir tarihi keşfedin.
Diplomatik İlişkileri Yönetin: Phoenix Projesi, Dünya'yı geri almaya çalışan tek kuruluş değildir. Militarist Yeni Jericho, Anu'nun mistik Disiplinleri ve Synedrion teknisyenleri, işbirliği için benzersiz ödüller ve muhalefet tehditleri sunuyor. Onlarla nasıl ya da nasıl başa çıkacağınıza karar vermek size bağlıdır.
Savaş Alanında Hedef Alın: Birimleri donatmaya ve komuta etmeye ek olarak Phoenix Point, benzersiz bir serbest nişanlama sistemi ile askerinizin çatışmadaki atışlarını doğrudan kontrol etmenizi sağlar. Düşman duvar kaçaklarını, silahlarını veya değerli eşyalarını hedefleyin veya sadece merkez kütleyi seçin.
Klasik Soy ağacı ile Yeni Nesil Teknoloji: Phoenix Point, 1990'larda X-COM serisinin yaratıcısı Julian Gollop tarafından tasarlandı. Görselleri, teknolojiyi ve sistemleri modern standartlara güncellerken X-COM'un temel ahlakını korumak Phoenix Point'i sınıfının en iyisi haline getirdi.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal