Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: PRO STRATEGY FOOTBALL 2020-UNLEASHED  (Okunma sayısı 65 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1342
    • Profili Görüntüle
PRO STRATEGY FOOTBALL 2020-UNLEASHED
« : 08 Temmuz 2020, 22:41:11 »Tür       : Indie, Simulation, Sports, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 88 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10 and above
Processor: Intel Pentium 3, Intel Core, AMD Athlon 1 GHz+
Memory: 512 MB RAM
Graphics: minimum resolution: 1366×768
Storage: 320 MB available space
Additional Notes ↓ : More disk space if you create multiple image sets


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Pro Strategy Football'un 2020 evrimine hoş geldiniz!

OYUN EDİTÖRÜNDE TAM! Oyunda her oyuncunun, takımın ve ligin her özelliğini düzenleyin! Renkleri ve görüntüleri düzenleyin!
Yeni "Hızlı Set" özellikleri, tek bir oyuncu, hücum, savunma ve hatta bütün bir takım için tüm puanları hemen ayarlamanızı sağlar!
Aynı anda birden fazla kariyer yapın! (Tek Sezon kampanyaları da!)
TAM ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KURALLAR! 2019 üniversite fazla mesai kuralları seçeneği dahil!
Play ile tamamlayın Her oyunun HER oyununu listeler! Ve kendi ligleriniz için diske kaydedebilirsiniz!
Geliştirilmiş playcalling ekranları! Şemada anahtar oyuncuların derecelendirmelerini ve / veya adlarını görüntülemek için ayar seçenekleri!
PSF uzun zamandır futbolu koçluk yapmayı seven insanlar için bir rüya oyunu ve aracıydı ve şimdi üstün oyun içi editörü ile patlayıcı bir adım attı! Hiç tüm yıldızlardan baskın bir ekip oluşturmak istediniz mi? Belki de 60'ların (veya 70'lerin veya belki de on yılların) en iyi takımlarına sahip bir lig oluşturmalı? Şimdi yapabilirsin!

Ligin her yönünü bir bütün olarak, her takım ve her oyuncu olarak düzenleyin! "Hızlı Ayar" seçenekleri, bir oyuncunun tüm özelliklerini hemen ayarlamanızı sağlar, ancak burada bitmez! Ayrıca, tüm suç, savunma, hatta tüm takım için tüm özellikleri hemen ayarlamak için "Hızlı Ayarlama" seçenekleri de vardır!

Ve TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR KURALLAR ile, en sevdiğiniz kolej takımlarıyla bir lig oluşturun! Favori takımınızı kolayca tüm Üstün derecelere ayarlayın! Lig, kariyer (her sezon değiştirebileceğiniz) ve hatta her Hızlı Oyun için kurallar belirleyebilirsiniz. Yeni özelleştirilebilir kurallar, çeyrek uzunlukları, fazla mesai kuralları ve daha fazlasını ayarlamada esneklik sağlar!

VE artık her takımın UI renklerini, kasklarını, uç bölgelerini ve hatta animasyon spritelarını / üniformalarını düzenleyebilirsiniz! Çeşitli omuz setleri, kasklar, bacaklar, şeritler vb. Arasından seçim yapın ve kendi renklerinizi seçin!

Elbette, Pro Strategy Football'un eti her zaman gerçekçiliği ve koçluğu olmuştur ve bu hala oradadır, ancak şimdi geliştirilmiş bir oyun arama ekranı var! Artık kilit oyuncuların derecelendirmelerini ve isimlerini görebilirsiniz ve hücumda savunma oluşumunu tahmin etmeye ve en zayıf savunmacılarını hedeflemeye çalışabilirsiniz!

Ayrıca bu yıl yeni Play by Play! Oyun sırasında veya oyun tamamlandıktan sonra görüntülenebilir, bu oyunun her bir oyununu görüntüler ve diske oynayarak tam oyunu kaydedebilirsiniz!

Yönetim ve Kariyer seçenekleri de burada! Mevcut ve gelecekteki taslak seçimleriyle ticaret yapın, kadronuzu karıştırın, hangi takımın vurgulanacağını seçin ve oyuncularınızı oluşturun! Biraz yavaşlamaya başlayan favori oyuncunuzu tutup tutmayacağınıza dair zor kararlar verin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal