Gönderen Konu: REZ PLZ-PLAZA  (Okunma sayısı 363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
REZ PLZ-PLAZA
« : 17 Temmuz 2020, 22:58:55 »Tür       : Action, Adventure, Indie
Platform: PC
Boyut    : 476 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP 32 bit or greater
Processor: Dual Core 2 Ghz CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 512 MB Video Memory Direct X capable
Storage: 3 GB available space
Recommended:

OS: Windows 10
Processor: Duel Core Intel i5
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB Video Memory Direct X 10
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


İNSAN ÖZELLİKLERİ, ÇOK KÖTÜ BİR BÜYÜ VE DAHA FAZLASI!
Birbirlerini hayata döndürmek için kullanabilecekleri bir araç olan Diriliş Parşömeninden biraz daha fazlasıyla donanmış Karanlık Arcanum'un güçleriyle savaşırken çırak büyücü kardeşleri Arcan ve Zeph'e katılın. Platform oluşturma zorlukları arasında geçiş yaparken ve bulmacaları çözerken ilerlemek için kardeşlerden birini öldürmeni gerektiren tehlikeli canavarlarla ve tuzaklarla karşılaşacaksınız. Ancak büyülü kaydırma sayesinde, kardeşleri yarıya bölünmekten, yaratıklar tarafından yenilmekten, canlı yanmadan ve daha fazlasından çok sayıda tek ölümden diriltebilirsiniz. Oyunda ilerlerken, ileride giderek zorlaşan zorlukları fethetme yeteneği kazandıran yeni büyülerin kilidini açacaksınız.
İlerledikçe, ileride giderek zorlaşan zorlukların üstesinden gelmek için çeşitli yetenekler kazandıran yeni büyülerin kilidini açacaksınız. Dikkatli olun çünkü bu kardeşler sihir bakımından fakirdir ve kötü bir büyü ölüm anlamına gelebilir!

ÖZELLİKLERİ
İŞBİRLİĞİ OYNA
REZ PLZ, geleneksel kooperatif konseptine benzersiz bir hava katıyor. Her oyuncuyu her seviyede hayatta tutmaya çalışmak yerine, bulmacaları çözmek ve düşmanları yenmek için stratejik olarak birbirinizi öldürmelisiniz. Diriliş Parşömenini kullanarak Arcan ve Zeph'i canlandırın.

HER KÖŞEDE ÖLÜM
Ölüm, REZ PLZ'de her yerdedir ve yarıya bölünmekten, yaratıklar tarafından yenilmekten, canlı yanmadan ve daha fazlasından çok sayıda tek vuruş ölümden kaynaklanabilir.

BÜYÜLÜ HİKAYELERİN KİLİDİNİ AÇ
Önümüzdeki günlerde zorlaşan zorlukların üstesinden gelmek için yeni büyülerin kilidini açın, ancak dikkatli olun çünkü bu kardeşler büyüde fakirdir ve kötü bir büyü ölüm anlamına gelebilir!

Unlockables
Oynanışınızı özelleştirmek için kilitlenebilir kozmetik ürünleri ve kilitlenebilir zorlu eldiven düzeylerini keşfedin ve bulun. PVP ayak yarışı gibi bonus modlarıyla kendinize daha fazla meydan okuyun.

HİKAYE
REZ PLZ, iki genç çırak büyücüsü olan Arcan ve Zeph'in hikayesini anlatıyor. Okulları kötü güçler tarafından istila edildiğinde, ikili Karanlık Arcanum'un kötü sihirbazlarını yenmek için birlikte çalışmak zorunda. Yakalama: İkisi de büyülüdür. Arcan ve Zeph yol boyunca büyüler öğrense de, ilerlemeleri yavaş. Öldüklerinde, Diriliş Parşömeni onları hayata döndürür.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal