Gönderen Konu: SAINTS ROW THE THIRD REMASTERED-CODEX  (Okunma sayısı 345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SAINTS ROW THE THIRD REMASTERED-CODEX
« : 23 Mayıs 2020, 22:19:29 »Tür       : Action, Single Player, Multiplayer
Platform: PC
Boyut    : 37.2 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum system requirements (720p on Low Settings):
CPU: AMD / Intel CPU, running at 3.4 GHz or higher: AMD FX 6000 series or Intel Core i5-3000 series or newer is recommended.
RAM: 8GB
GPU: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.0 support: AMD Radeon 500 series or NVIDIA GeForce GTX 660 or newer.
Sound: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
OS: Windows 10
Other: Keyboard, mouse, and an internet connection for Epic.

Recommended system requirements (1080p on High Settings):

CPU: AMD / Intel processor running at 3.5 GHz (AMD FX 8000 series or Intel Core i5 4000 series or newer is recommended).
RAM: 16GB
GPU: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 6GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.1 support. (AMD Radeon RX 5700 and NVIDIA GeForce GTX 1000 series or newer.
Sound: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
OS: Windows 10
Other: Keyboard, mouse, and an internet connection for Epic.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Saints Row®: Third ™ Remastered, Azizleri güçlerinin yüksekliğinde kontrol etmenizi sağlar ve bunun için göstereceğiniz hayatı yaşarsınız. Bu sizin şehriniz. Bunlar sizin kurallarınız.
Gelişmiş grafiklerle yeniden tasarlanan Steelport, günahın orijinal şehri, seks, uyuşturucu ve silahlarla boğulduğu kadar iyi görünmedi.

Stilwater'ı kendi başlarına aldıktan yıllar sonra, Üçüncü Sokak Azizleri, sokak çetesinden ev markasına dönüştü, Saints spor ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve Johnny Gat bobblehead bebekleri, yakınınızdaki bir mağazada mevcut. Azizler Stilwater krallarıdır, ancak ünlülerin statüsü fark edilmemiştir. Dünyanın her yerinde piyonları olan efsanevi bir suç kardeşliği olan Syndicate, gözlerini Azizlere çevirdi ve haraç istiyor.

Sendikaya diz çökmeyi reddederek, Sendika kontrolü altındaki mücadele eden bir günah şehrine indirgenmiş bir zamanlar metropol olan Steelport'a karşı savaşı alıyorsunuz. Bir tank hava dalışı yapın, Meksika güreş çetesine uydu hedefli bir hava saldırısı yapın ve şimdiye kadar görülen en tuhaf oyun senaryolarında yalnızlığınızla yüksek eğitimli bir askeri güce karşı savaşın.
Crass Destruction Silahları - Düşmanlarını yenmek bir şey. Onları küçük düşürmek başka bir şey. Hover jetleri, insan top mermisi arabaları ve çirkin yakın dövüş silahları eğlencenin bir parçası.
Çılgın Karakter Özelleştirme - Yıkılmış ünlülerden maskesiz ninja korsanlarına kadar şimdiye kadar görülen en tuhaf karakterleri yaratın. Her günahkarın içinde bir Aziz var. Kim olacaksın?

Over The Top Co-op - Yalnız uçun ya da bir arkadaşınızla çevrimiçi oynayın. Ağır silahlı sendika üssüne doğru ümitsiz bir koşuş yaparken ortağınızın alevli toplayıcısına iniş yaparak serbest düşme paraşütçülüğü deneyin. Steelport bir arkadaşla her zaman daha eğlencelidir.

Tüm DLC dahil - Üç genişleme misyon paketi ve 30 adet DLC orijinal versiyondan.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal