Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: SEUM SPEEDRUNNERS FROM HELL SEASON 8-PLAZA  (Okunma sayısı 129 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1330
    • Profili Görüntüle
SEUM SPEEDRUNNERS FROM HELL SEASON 8-PLAZA
« : 03 Temmuz 2020, 23:47:43 »Tür       : Action, Indie, Racing
Platform: PC
Boyut    : 828 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP SP2
Processor: 1.5 Ghz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 512MB, Shader Model 2.0
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


SEUM: Hell'in Speedrunner'ları dünyanın tek rekabetçi ağır metal birinci şahıs platform oyunudur.
Ölümcül arenalarda yarışın ve patlarken her milisaniyede bir dilimleyin. Işınla, zıpla, uç, zıpla ve yüzün acımasız ve hızlı tempolu haritalarda nihai ödül için: Ruhun!

Marty sabah geç kahvaltı ediyor ve kendi işine bakıyordu. Kapıyı çalmaktan iblis sabah rutininin bir parçası değildi. Marty açılmadan önce, cehennem cinsi kapılara çarptı. Şiddetli bir kavga başladı ve Marty sağ kolunu kaybetti - ama en azından iblis de kafasını kaybetti. Ne yazık ki, kavga patlak verirken daha fazla şeytan garajına girdi ve sınırlı sayıda Walrus Ale ™ serisini çaldı. Şimdi Marty öfkelendi! Şeytanın kolunu söktü ve kolunu kendine geri takmak için biraz DIY yaptı. Bu iblis hiçbir bakıcı değil ama bazı pis ateş topları attı. Marty’nin (sonra) hayatının artık tek bir amacı var: Cehenneme gidin ve birasını geri getirin! \ M /

Quake 3 ve Super Meat Boy'un piç bir çocuğu gibi SEUM: Hell'in Speedrunner'ları gerçekten hardcore ve hız ve hızlı reaksiyona odaklanıyor. Platformlar ve sıçrama pedleri üzerinde yarışın ve zıplayın ve en kısa sürede bir çıkış portalına ulaşmak için ateş topları vurun. Ters zaman ve yerçekimi. Çevrimiçi yüksek puanlarda tüm oyuncularla en iyi zaman için yarışın. Sadece en zor oyuncular Uber Kafatası madalyalarını alacak!

Zihin üfleme hızı ve adrenalini vücudunuzdan pompalamak çok sıkıcıysa, her seviyede derinden saklanmış bira kutularını arayın. Tüm bu lezzetli içecekleri bularak hangi sırların bulunabileceğini kim bilebilir?

ÖZELLİKLERİ
Bundan daha fazla eski okul alamıyorum!
100 seviye, her biri bir öncekinden daha şeytani, her köşede sırları olan.
Ateş topları, ters yerçekimi, ışınlanma ve zorlukları çözmek için engelleri atlatmak.
Her seviyedeki skor tabloları, böylece arkadaşlarınıza (ve düşmanlarınıza) karşı nasıl bahis yaptığınızı görebilirsiniz.
Çarpıcı bir hızda seviyelere çıkmanızı sağlayacak orijinal bir film müziği.
Seviye düzenleyici
666
Uyarı: SEUM'un eğilerek hastalığa neden olduğu bilinmektedir. Semptomlar, zor sıçramalar yaparken ekranınıza doğru mantıksız bir şekilde eğilir. Monitörleri kafanızla parçalamak oyunu yenmenin bir yolu değildir!
Girdiğiniz dünyada 3 ana bulmaca ve ana bulmacaların kapılarını açan 3 mini bulmaca var ve amacınız onları bitirmek ve sonuçlarınızı görmek için dünyadan çıkmak.

Oyun çoğunlukla bunları çözmek için bir yol bulmanız gereken bulmacalar etrafında. Her bulmacanın alanının başında şirketten çok az ipucunuz var. Bulmacaların yanı sıra, sadece 8 parça ve çevrenizi değiştiren bilgisayar panelleri ile açılan gizli bir kasa var.

Umarız Dartom Inc.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal