Gönderen Konu: SHADOW EMPIRE-SKIDROW  (Okunma sayısı 316 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SHADOW EMPIRE-SKIDROW
« : 17 Haziran 2020, 09:35:51 »Tür       : RPG, Simulation, Strategy
Platform: PC
Boyut    : 561 MB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows Windows 8, Windows 10
Processor: 1.5 GHZ
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 8MB video memory
DirectX: Version 9.0c
Storage: 500 MB available space
Sound Card: DirectX Compatible 9 Sound Card


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Gölge İmparatorluğu sizi, büyüklüğe ve harap edilmiş bir Gezegeni fethetmeye mahkum küçük bir ulusun yüce yöneticisinin yerine koyar.

Bölgelerinizi yönetmenize, Organizasyonlarınızı yönetmenize ve ordularınızı yönetmenize yardımcı olacak Liderleriniz var. Ayrıca çeşitli hedeflerde oynayabileceğiniz Stratagem'leriniz de olacaktır.

Büyük bir askeri fetih, diplomasi, bütçeler, örgütsel yönetim, ekonominizi inşa etme, altyapı ve daha birçok ayrıntıya gireceksiniz.
Oyun yeniden oynanabilirliği ve deneyi sağlayacak oldukça prosedürel bir tasarıma sahiptir. Gezegenler sadece prosedürel olarak üretilmiyor, aynı zamanda savaştığınız ekipman da.

Tekniklerin, Formasyon Türlerinin ve Model Türlerinin ve bunların araştırma / geliştirmelerinin keşfi için ayrı bir sistem, her oyunda farklı oyun parçaları ile çalışmanız gerekmesini sağlar.
Oyun evreni, karanlık bir gelecekte başka bir gezegende olma hissini uyandırmak için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda tanıdık kalmak için tasarlanmıştır. Bir oyun olduğunu inkar etmeyen bir oyundur, ancak şeyleri nispeten gerçekçi tutmaya güçlü bir tematik odaklıdır.

Bir strateji oyunu için, liderlerini işlerini iyi yapabilmeleri ve isyan fikirleri almamaları için mutlu tutmanız gereken nispeten güçlü bir rol oynama açısı vardır.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal