Gönderen Konu: SHADOW WARRIOR-GOG  (Okunma sayısı 366 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SHADOW WARRIOR-GOG
« : 06 Aralık 2020, 15:57:59 »Tür       : Action, Adventure
Platform: PC
Boyut    : 6.34 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows XP / Vista / 7 / 8
Processor: 2.4 GHz Dual Core Processor or higher
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 3870/NVIDIA 8800 GT or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 15 GB available space
Additional Notes ↓ : An unabashed love of katanas is preferable.
Recommended:

OS: Windows 7 SP1 64-bits
Processor: Intel Core 2 Quad 8200 / AMD Phenom X4 9950
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 4890 / NVIDIA GeForce GTX 460 or better
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space
Additional Notes ↓ : The will of a true ninja warrior and an appreciation of Wang jokes.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

Shadow Warrior, efsanevi ve zeki savaşçı Lo Wang'ın başrolde olduğu bağımsız geliştirici Flying Wild Hog'un (Hard Reset) klasik 3D Realms nişancısının cesur bir yeniden tasavvurudur. Klasik birinci şahıs nişancı oyununun heyecan verici ve görsel olarak çarpıcı dönüşümünde gölge diyarının acımasız ordularını yok etmek için ezici ateş gücünün kaba kuvvetini bir katananın zarif hassasiyeti ile birleştirin.

HİKAYE
Shadow Warrior, Zilla Enterprise’ın şirket adamı Lo Wang'ın, hilekar patronu tarafından sınırsız güce sahip efsanevi bir kılıç edinme emrini alırken sıradışı hikayesini anlatıyor. İhanete uğrayan ve ölüme terk edilen Lo Wang, kılıcın dünyamızı yıkımın eşiğine getirmeye hazırlanan başka bir alemden antik tanrılarla bağlantısını öğrenir. Şimdi isteksiz kahraman, şeytani istilanın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve kötülüğü karanlığa geri püskürtmek için ustaca bir silah, bıçak, sihir ve zeka kombinasyonu yoluyla efsane haline gelmelidir.

ÖZELLİKLERİ
Shadow Warrior Reborn - Shadow Warrior'un cesur yeni vizyonu, klasik birinci şahıs nişancı oyununu heyecan verici aksiyon, yaratıcı dövüş ve Lo Wang'ın komik efsanesinin çağdaş bir yeniden anlatımıyla zarif bir şekilde harmanlıyor.

Zarif Kılıç Oyunu - Efsanevi katananızı hassas bir şekilde hedeflenmiş salınımlarla parçalara ayırmak için ayırın veya öfkeli sürülerin arasından hızlı bir geçişle düşman ordularını ortadan kaldırmak için sıvı kombinasyonları ve özel saldırıları serbest bırakın.

Yükseltilebilir Cephanelik - Şık tabancalar ve dört namlulu av tüfeğinden patlayıcı uçlu arbalet cıvatalarına ve lazer güdümlü roketatarlara kadar zorlu cephaneliğinizdeki her silahı kullanın. Her silah, gücü, hızı artırmak ve yıkıcı alternatif ateşleme seçenekleri eklemek için birkaç benzersiz yükseltme sunar.

Mistik Güçler - Kendinizi korumak ve düşmanlarınızı felç etmek için mistik güçleri çağırın ya da kendi kopmuş kafalarını ve hala atan kalplerini kullanarak onları dizlerinin üstüne getirin.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

  İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal