Gönderen Konu: Sheltered 2 [Codex]  (Okunma sayısı 580 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @RTunÇ

  • Genel Moderatör
  • Yeni Üye
  • *****
  • İleti: 40
    • Profili Görüntüle
Sheltered 2 [Codex]
« : 27 Eylül 2021, 23:11:43 »

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, RYO, Simulasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 2,5 GB
Crack: Mevcut
Dil: İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2300 or AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770, 4 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan.

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB or AMD Radeon RX 580, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan.


OYUN GÖRÜNTÜLERİ
OYUN AÇIKLAMASI


 Bildiğimiz dünyanın sonu geleli yirmi yıl oldu. İnsanlığın son kırıntıları, rakip gruplara ayrıldı. Birlik mi olacaksın yoksa diğerlerinin topraklarını ele mi geçireceksin?

Hayranlarının çok sevdiği 2015 yapımı oyunun üzerine kurulan Sheltered 2, yeni meydan okumalar ve daha derinlikli stratejik oyun imkanı sunuyor. Oyundaki görevin bir lider oluşturarak grubunu güçlendirmek ve bu arada kaynaklarını yönetip hem doğa hem de insan kaynaklı tehlikelerin üstesinden gelmek. Açlıktan susuzluğa, zehirli radyasyona ve düşman baskınlarına kadar her şey ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Sheltered 2’nin yeni Grup sistemi, bir üssün başarısında büyük önem taşıyor. Engin harap ortamları keşfetmek ve diğerleriyle ilişki kurmak ya da diğer kamplarla amansız rekabetlere girişmek için sefer ekipleri gönder. Birlikte büyüyüp gelişmek için kaynak takasları yap ya da genişletilmiş savaş sisteminde rakiplerinle kafa kafaya mücadeleye girerek bu harap diyardaki topraklarını büyüt. Diğer gruplarla müttefik mi olacaksın yoksa onlara boyun mu eğdireceksin?

Gruplar: Sheltered 2’ye yeni getirilen Grup sistemi, üssüne kaynak ve destek sağlayacak diğer gruplarla ilişkiler kurmana ya da silahlarını kapıp meseleleri eski usul halletmene imkan sağlıyor.

Kaynak Yönetimi: Ekibindeki mücadelecilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini dengele, kıt kaynakları idareli kullan, ihtiyacın olanları üret ve sığınağının ekipmanlarına iyi bakarak grubunu hayatta tut."

Kalıcı Ölüm: Sheltered 2’deki bu yenilik sayesinde liderin, sığınağının en önemli üyesi konumunda. Liderin ölürse oyun biter. Açlık, havasızlık, ekstrem hava sıcaklıkları ve savaş Sheltered 2’nin acımasız atmosferinde karşılaşacağın zorluklardan sadece birkaçı. Üstelik yeniden doğma özelliği de yok ve her karar ölümcül olacak."

Savaş ve Silahlar: Müzakereler sonuçsuz kalınca düşman yabancılara karşı envaiçeşit silah kullanabileceksin. Sıra tabanlı savaşta ölümüne savaşarak hayatta kalmak için ihtiyacın olan kritik kaynakları kazan. "

Karakterler: Savaşçılarının her biri kendine özgü kişiliklere, özelliklere, isteklere ve edinilmeyi bekleyen çok sayıda beceriye sahip. Karakterlerini dilediğin gibi özelleştirerek grup üyelerini eşsiz ve özel kıl.

Araçlar: Bu harap toprakları keşfetmek için Bisikletten Kamyonete kadar çeşitli araçlar bul ve bunları onar.


İNDİRİLECEK TORRENT DOSYA LİNKİ AŞAĞIDADIR.LİNK ÖLMÜŞ İSE KAYIT OLARAK EKLENTİDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.

OYUNU TORRENT İNDİRMEK/DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal