Gönderen Konu: SOMEDAY YOU'LL RETURN - CODEX  (Okunma sayısı 355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1474
    • Profili Görüntüle
SOMEDAY YOU'LL RETURN - CODEX
« : 07 Mayıs 2020, 15:16:09 »Tür       : Adventure / Horror
Platform: PC
Boyut    : 6.60 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 and Higher
Processor: intel i5 or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 670 or comparable
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

RECOMMENDED:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 and Higher
Processor: intel i7 or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 1060 or comparable
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI


Birgün Geri Döneceksin - indie hayatta kalma unsurlarına sahip bir korku oyunu ve A'dan Z'ye geçmeye çalış ve bitiş çizgisine ulaş. Bu, iddialı ve ikiyüzlülüğe yer olmayan harika bir hikaye anlatma oyunudur. Bu, hayatta kalma unsurlarına sahip bir korku, hayatta kalmanız ve karanlık ve korkunç bir ormanda kaybolan kayıp kızı bulmanız ve yakındaki şehrin sakinlerini askıda tutmanız gerekecek. Şimdi buraya dönüyorsunuz, çünkü ruh arkadaşınız tehlikede. Ve bir kez güvenli bir şekilde buradan ayrılıp bir daha asla dönmeyeceğine söz verdiniz.

Birgün Geri Döneceksin, kan ve şiddetin çok sayıda etkisi olan bir hayatta kalma korku oyunudur. Hikayede, kendi kızınız sizden çalındı ​​ve şimdi onu kurtarmaya çalışmanız gerekiyor. Bunu kimin yaptığını bilmiyorsunuz, ancak onun bu ormanda olabileceği konusunda bilgilendiriliyorsunuz. Kendinize kadar gidip gelen yoğun ve korkunç bölgeyi keşfetmeye çalışın. Ya da belki kız kaçtı ve kayboldu? Ormanda, sık sık kendi kızınızın seslerini duyacaksınız, ancak phantasmagoria ve bir serap olabilir, bu yüzden özellikle güvenmeyin. Bir kez bu kasabadan ayrıldı ve artık geri dönmek istemiyorum. Ama son zamanlarda buraya gelmek zorundaydınız ve şansın olduğu gibi kızınız da ortadan kayboldu.

Ve sen hayatına girmek için bu ormana yemin ettin. Bu kelimeleri çocukluğunuzda, ilk tanıştığınız ve onunla bir aile trajedisi geçirdiğinizde söylediniz. Tekrar olacak mı? Bunun olmasına izin vermeyin ve kızınızı alarak ormanı kazanın. Kendinize inanmanız gerekir, ancak son derece dikkatli olun, çünkü orman ilk bakışta göründüğü kadar basit değildir. Daniel olarak oynuyorsun ve kızının adı Stella. Pitoresk doğanın güzel köşeleri, kendinizi bu kadar huzurlu ve keyifli alanların ve çayırların bulunduğu Çek Cumhuriyeti'nde bulmanızı sağlar. Bütün anlatım süreci 9. yüzyılda yazılan «Bir gün döneceksin» kitabını anlatıyor. Bu yüzden oyun genellikle eski mitleri ve yerleri kullanır. Tek sahip olduğunuz kızınız. Onu kurtarmaya çalışın ve mümkün olan en kısa sürede yapın, çünkü her saniye önemlidir.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDADIR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2022, SimplePortal