Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: SPACEBOURNE-HOODLUM  (Okunma sayısı 125 defa)

AlibrtcX

  • Yönetici
  • Kahraman Üye
  • *****
  • İleti: 1342
    • Profili Görüntüle
SPACEBOURNE-HOODLUM
« : 04 Ağustos 2020, 21:56:06 »Tür       : Indie, RPG, Simulation
Platform: PC
Boyut    : 5.48 GB
Crack    : Mevcut
Dil        : İngilizce
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum:
OS: Windows 10
OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Quad Core CPU (4 x 2Ghz)
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 470/ATI 7240HD
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
Recommended:

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Intel Core i7-3770K Quad Core CPU or better / AMD FX 4350 Quad Core CPU or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 770 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space


OYUN GÖRÜNTÜLERİ

OYUN AÇIKLAMASI

SpaceBourne bir Uzay Simülasyonu / Arcade / Açık Dünya / RPG oyunu.

SpaceBourne'un evreninde 100'den fazla Güneş Sistemi, 400'den fazla gezegen ve 37 kanatlı Uzay İstasyonu bulunuyor.

SpaceBourne tamamen oyuncu özgürlüğü düşünülerek tasarlanmıştır. Spacebourne'de, oyuncu asteroitleri mayınlayabilir, enkazları ve harap gemileri kurtarabilir, lütuf avlayabilir, korsanlığa girebilir ve daha önce keşfedilmemiş güneş sistemlerini ve kara delikler gibi uzay anormalliklerini keşfedebilir ve keşfedebilir. Ana hikayeyi takip etmenin yanı sıra, oyuncu ticaret yapabilir, yan görevler alabilir, çeşitli savaşan yarışlara yardım edebilir veya engelleyebilir, hatta kendi güçlerini oluşturabilir. Tüm bu aktivitelerde oyuncu seçim yapma özgürlüğüne sahiptir.

Ancak, bunlardan herhangi birini başarmak için iyi bir gemiye ihtiyaç vardır. Yeni gemiler edinebilir, mevcut gemileri değiştirebilir ve yeni ve farklı silahlar oluşturabilirsiniz. Eearly Access 1.5.1'den itibaren oyunun farklı özelliklere sahip 322 farklı silahı var ve bu sayı her güncelleme ile büyümeye devam ediyor.

Büyüyüp yükselebilen sadece shps değil. Oyuncu karakteri seviyelendirme, yeni özellikler kazanma ve mevcut özellikleri iyileştirme yoluyla ilerler. Oyun tarzınıza göre Pilotluk, Ticaret, Karizma vb. Pasif özellikler daha iyi olsun ya da olmasın. Öte yandan aktif özellikler, karakteriniz yükseldikçe seçmeniz ve almanız için size bırakılır.

Ana hikaye hariç, SpaceBourne'un içeriği yeni oyunun başlatılmasında rastgele oluşturulur. Bu, her yeni oyunun yeni etkinlikler ve konumlar içerebileceği anlamına gelir. Bu tasarım seçimi, her yeni oyunu benzersiz kılmak ve kaç kez oynarsanız oynayın, keşfedilecek her zaman yeni şeyler olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

SpaceBourne, farklı gemiler ve farklı spesiyalitelerle 4 farklı yarış içeriyor. Etkileşimde bulunabileceğiniz 3.000'den fazla varlık var.

Hikaye:

Her şey 2029 Temmuz'unda düzenli bir günde başladı. Yeni normalin, karasal varlıklarla ilk temasımızın yapıldığı gün, göklerimizde tanımlanamayan bir uzaylı nesnesinin ortaya çıkmasıyla başladığı gün. Uzaylı geminin hareketsiz kalmasıyla birlikte heyecan yakında şaşkınlığa dönüşüyor. Onlardan hiçbir iletişim gelmez ve amaçları belirsizdir. Şaşkınlık endişeye yol açar ve en kötü senaryoya hazırlanmak için dünya ulusları, Dünya Hava Savunma Platformu adı verilen özel bir uluslararası komite oluştururlar. Bir kişi, şimdi sadece “Komutan” olarak bilinen bu yeni organizasyona liderlik etmek için seçildi.

Salgın gelecek yılın Şubat ayında başladı. Resmi olarak “HX-4” olarak adlandırıldı ve buna “Konuk Grip” adı verildi. Bu yeni hastalığın bir yıllık uzun bir gebelik dönemi vardır, ancak tamamen tedavi edilemez ve oldukça ölümcül olduğu kanıtlanmıştır.
İNDİRİLECEK OYUN AŞAĞIDA EKLENTİDEDİR.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2021, SimplePortal